kauneimmat naiset

dad

Kyllä kauneimmat naiset eivät todellakaan ole suomalaisia, vaikka nyt joku rantaleijona ehkä kreikassa tai italiassa onkin sen tunteen suomalaisille naiselle suonut että sai sinulta vain pillua.

Matkusta vaikka Pietariin, Tallinnaan, Rio de Janeiroon, niin kyllä löytyy ihan oikeasti niitä kauniita ja fiksu naisia joka arvostavat perhettä ja eivät harrasta yhden yön juttuja. Osataan pukeutua ja ollaan miellyttäviä ja ennen kaikkea luontevia eikä jäyhiä jäykkiä nyrpistelijöitä kenelta saa pillua heti paska puhumalla.

3

2972

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • poikkeus

      Luettuani tekstisi, en voi muuta todeta kuin PAH!! Itse muistutan ulkonäöltäni hyvin paljon virolaisia ja bulgarialaisia naisia(hoikka, pitkä, siro..), tai niin minulle on monesti sanottu(niin suomessa ystävät, miehet, kuin ulkomaillakin ovat monet sanoneet..). Ja olen aivan supisuomalainen! Myös moni ystäväni ja tuttuni ovat samantyylisiä kuin minä. Tämän lisäksi en ole koskaan harrastanut seksiä yhdenkän ulkomaalaisen kanssa(eikä muuten ole moni tuttunikaan), eikä minulla ole suomessakaan kuin yksi yhdenillanä-juttu joka on johtanut seksiin.
      Joten jo minä pelkästään kumoan väitteesi siitä, minkälaisia suomalaiset naiset ovat mielestäsi.
      On tyhmää ensinnäkään yleistää! Toki suomesta löytyy kuvailemiasikin naisia, mutta näitä tällaisia naisia löytyy myös tallinnasta, pietarista ym. Siellä ehkäpä vielä enemmänkin, koska kulttuurit ovat näissä paikoissa yleensä vapaampia kuin suomessa.
      Sinä voitkin sitten mennä nimeämiisi paikkoihin etsimään itsellesi naisia.. fakta kuitenkin on, että suomalaisetkin naiset ovat todella kauniita. Mielestäni kauniimpia kuin monen muun maan naiset!

      • Ehkä arvaat kuka...?

        Siis ihan sama mistä on kysymys
        seurustelusta,seksistä ym.

        ''Suomalaiset muijat on kuin kuolleet kalat''.

        Ulkomaalaiset naiset ne kun on kuumia,naisellisia ja seksikkäitä sekä osaa ottaa miehensä huomioon ja tietää mis on naisen paikka.. uuuhr. Onnex ulkomaalaisia on Suomessakin niin Suomalaiset miehet kokee ja näkee mikä ero on suomalaises naises ja mikä ulkomaalaises naises!
        Oon ite ulkomaalainen ja seurustellut sekä suomalaisien muijien kans sekä meiän maalaisien muijien kans niin taidan tietää mistä puhun!

        Täytyy myöntää että tykkään suomalaisista muijista paljon koska teissä on kuitenkin se oma juttu ja paljon hyviä asioita mistä muut voi ottaa oppix mutta niin on myös teillä (PALJON).


      • hani
        Ehkä arvaat kuka...? kirjoitti:

        Siis ihan sama mistä on kysymys
        seurustelusta,seksistä ym.

        ''Suomalaiset muijat on kuin kuolleet kalat''.

        Ulkomaalaiset naiset ne kun on kuumia,naisellisia ja seksikkäitä sekä osaa ottaa miehensä huomioon ja tietää mis on naisen paikka.. uuuhr. Onnex ulkomaalaisia on Suomessakin niin Suomalaiset miehet kokee ja näkee mikä ero on suomalaises naises ja mikä ulkomaalaises naises!
        Oon ite ulkomaalainen ja seurustellut sekä suomalaisien muijien kans sekä meiän maalaisien muijien kans niin taidan tietää mistä puhun!

        Täytyy myöntää että tykkään suomalaisista muijista paljon koska teissä on kuitenkin se oma juttu ja paljon hyviä asioita mistä muut voi ottaa oppix mutta niin on myös teillä (PALJON).

        jaahas..että sitä syrjitään isänmaata vai?? et ole tainnut kokea oikeita suomalaisia naisia tai et naisia ollenkaan kun noin sanot.. olen oikeastaan vihainen sulle koska suomi on suomi ja siitä on taisteltu !! suomi on itsenäinen ja tulee olemaan vielä pitkään.. ja läheskään kaikki ulkomaalaiset naiset ei ole tulisia etc, rumat ja kamalat taudinlevittäjät ei vain uskalla tulla kodeistaan ulos koska pelkäävät miehiään koska he hakkaavat vaimojaan jos joku ei halua tehdä kuin mies tahtoo!!!



        think about it!!






        -hani


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?

      HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      73
      2075
    2. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      102
      1893
    3. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      145
      1811
    4. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      97
      1431
    5. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      35
      1399
    6. MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil
      Kajaani
      317
      1275
    7. Kirjallinen varoitus

      On annettu eräälle henkilölle. hyssytellään kuitenkin asiasta
      Äänekoski
      61
      1242
    8. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      130
      1122
    9. Julkisuuden henkilön päiväin päätös

      Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa
      Sinkut
      276
      1066
    10. Kuulin juttua että Jeesus on kopioitu krishnasta

      Pitääkö paikkansa että kertomukset ovat samat kummankin uskonnon kirjoissa
      Hindulaisuus
      447
      973
    Aihe