Kuka menossa heinä-elokuun vaihtees?

Niin, eli ketkä kaikki ovat lähdössä Sunny Beachille
tolloin heinä-elokuun vaihteessa?
Itse olen menossa 23. heinäkuuta ja olen siellä viikon.
5641
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

antti, anne, auli, aksu, allu, bettina, börje, conan, masa, pena, lärde, make, usko, keijo, minna, saatana, joku maisteri turusta, marjatta, harri, fanni, zappa, henry, sanna, reijo,

Äänestä

Me olemme 4 henkinen perhe ja lähdemme juuri tuolloin SB:lle suoralla lennolla Oulusta. Olemme toista kertaa menossa ja pidämme paikasta kovasti. Tekemistä riittää ja lapset viihtyvät, sehän se on pääasia.

Äänestä
  • Olen myös lähdössä mieheni ja lapsieni kanssa myös tuolloin. Ajattelin vain, että minkäs ikäisiä lapsia teillä on? :)
    Itselläni on sellaisiä teini-ikäisiä lapsia :)

    Äänestä

Lähdetään kaverin kanssa 24.7 ja viikko ollaan :)

Äänestä

29.7 ja kaksi viikkoa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Niin, eli ketkä kaikki ovat lähdössä Sunny Beachille
tolloin heinä-elokuun vaihteessa?
Itse olen menossa 23. heinäkuuta ja olen siellä viikon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu