Onko Täällä

Lukeeko tätä palstaa edelleen joku joka OIKEASTI omistaa mersun?

Jos lukee niin kannattaisi katsoa myös: http://mersuforum.net
6554
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Harva viitsii rekisteröityä. Ja hyvä palstahan tämä on. Mielestäni mainostamaasi foorumia parempi.

Äänestä
  • Parempi on, Foorumilla samat,ensin kyselevät ja sitten vastailevat asiantuntijoina,vaikka eivät ole muuta tehneet,kuin vieneet ja hakeneet auton Veholle,ja sitten ollaan niin asiantuntijaa

    Äänestä

tuntuu trafiikkia olevan. Ja useampia kirjoittajia. Eikä ole tarrojen kaupustelua/liimausohjeita.

Uutta vertako siellä kaivataan?

Äänestä

Huoletta ajelen vielä isin Mersulla. Ei se ole mikään salaisuus, harvalla parikymppisellä on varaa Mersuun. Sydämeltäni olen kuitenkin Mersumies ja tulevaisuudessa tulen varmasti omistamaan omankin Mercedes-Benzin.

Äänestä

...

Äänestä
  • Sokea Reetta taas kuljailee

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isin auto kirjoitti:

Lukeeko tätä palstaa edelleen joku joka OIKEASTI omistaa mersun?

Jos lukee niin kannattaisi katsoa myös: http://mersuforum.net

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu