Turuntien Thai-hieronta

Tervehdys!
Kenelläkään kokemuksia Turuntiellä olevasta Thai-hierontapaikasta?
Millaista on palvelu ja mikä on hintataso?
Thaimaassa on tullut käytettyä hierontapalveluita ja oli niin monen eri tasoista, että huonolle ei viitsisi mennä. Kertokaapa mielipiteitä.
1323283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Mikä meininki mahtaa nykyään olla? Oottekos käyny?

Äänestä

Eikä sillä toimella taida olla mitään tekemistä työaikalakien kanssa OPEN lähes aina, kun ohittaa paikkaa.Tarpeeksi pieni kai, saadakseen olla avoinna enempi kuin sivat. Tarpeet suuret.

Äänestä

Kysyisit isältäsi. isithän tietää kaiken....

Äänestä

Onkohan poijjaat taas jääneet hiihtolomaleskiks.

Äänestä

Voi teitä rassukoita, sääliksi käy

Äänestä
  • millainen taso hml : ssä on tällä hetkellä? kekustalossa ei ollunna enää mitään kun on muutama vuosi kun viimeksi häptonissa vierailin. Jos kokeneemmat veljet voisi vähän valaista tähän hetken tarjontaa.
    eli millainen kimuli on esim. aasialaisessa turuntiellä sekä saunallinen siinä viereressä, sekä se keskustan kellaripaikka?
    ainakin joskus siinä saunallisessa oli vähän varttuineempi lady...

    Äänestä

  • hämis tarjonta kirjoitti:

    millainen taso hml : ssä on tällä hetkellä? kekustalossa ei ollunna enää mitään kun on muutama vuosi kun viimeksi häptonissa vierailin. Jos kokeneemmat veljet voisi vähän valaista tähän hetken tarjontaa.
    eli millainen kimuli on esim. aasialaisessa turuntiellä sekä saunallinen siinä viereressä, sekä se keskustan kellaripaikka?
    ainakin joskus siinä saunallisessa oli vähän varttuineempi lady...

    itse olen myös tulossa hämikseen n 10v tauon jälkeen. olen pari päivää työkeikalla.
    millaisia tipuja on nykyään paikalla, sekä myös kiinnostaisi tietää mihin taikkulaan kannattaa mennä?
    aiemmin oli se tuin paikka ainakin olemassa, tuskin hän siellä enää on?
    ja olihan siellä joskus kauan sitten studio izabelle siis kauan sitten.
    vinkkejä pojat varttuneelle herralle

    Äänestä

  • onko siis oikeasti niin että täällä roikkuvat ei ole käynyt hml taikkuloissa?
    koska kukaan ei osaa vastata mitään vaikka joku matkalainenkin kysyy..?

    Äänestä

  • kysynpävaan kirjoitti:

    onko siis oikeasti niin että täällä roikkuvat ei ole käynyt hml taikkuloissa?
    koska kukaan ei osaa vastata mitään vaikka joku matkalainenkin kysyy..?

    sanaa vastausta odottelen minäkin, mitä paikkaa voisi suositella?

    Äänestä

Joo kiitoksia tiedoista. Käytän itsekkin nykyään näitä palveluita, koska on niin laadukasta hierontaa..

Äänestä

Lopettakaa jo nää thai-hierontakeskustelut. Kiinnostaako vielä jotakuta?

Äänestä
  • Näköjään kiinnostaa, kun kerta luet...

    Äänestä

  • tuithai kirjoitti:

    Näköjään kiinnostaa, kun kerta luet...

    missäs ne jamaikalaiset ja brasilialaiset puuhailevat?

    Äänestä

Kommentointi on suljettu.

Ketjusta on poistettu 30 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kiinnostunut_ kirjoitti:

Tervehdys!
Kenelläkään kokemuksia Turuntiellä olevasta Thai-hierontapaikasta?
Millaista on palvelu ja mikä on hintataso?
Thaimaassa on tullut käytettyä hierontapalveluita ja oli niin monen eri tasoista, että huonolle ei viitsisi mennä. Kertokaapa mielipiteitä.

Keskustelu on suljettu, eikä siihen voi enää kirjoittaa.

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu