voitais keskustella??
Muuteen satumme on päättynyt tähän.
nainen Tampereelta
Jos olet J...
12
3049
Vastaukset
- Jii
ja olen vapaa.........mistä sä haluaisit keskustella??
- et mahdatko
olla se oikea J...
Oletko todella vapaa?
- kyllä muuten
mutta nyt olen juoppoputkassa
Mies kuusamosta- selvyityä
elävien kirjoihin???
- siellä hieno
selvyityä kirjoitti:
elävien kirjoihin???
systeemi, kun putkassa on tietsikka.
Tampereen tyttö
- Sulle sopii
Keskustellaan vaan :). Miksi satumme loppuisi?
- noita tämänpäiväisiä
viestejä.En tiedä varmaksi keneltä ne ovat??
Ei ne oikein imartele minua. - Tarkoitat
noita tämänpäiväisiä kirjoitti:
viestejä.En tiedä varmaksi keneltä ne ovat??
Ei ne oikein imartele minua.Onko jossain viestissä haukuttu sua ? Vai mitä tarkoitat. En ole varmaan oikea henkilö.
- koskee vain Häntä.
Tarkoitat kirjoitti:
Onko jossain viestissä haukuttu sua ? Vai mitä tarkoitat. En ole varmaan oikea henkilö.
Tapahtuiko Hänelle eilen mitään poikkeavaa?
Tämä kysymys avaa paljon asioita.
Jos en saa tähän oikeata vastausta, niin en katsele näitä palstoja.
En pysty lähestymään enenpää. - Poikkeava...
koskee vain Häntä. kirjoitti:
Tapahtuiko Hänelle eilen mitään poikkeavaa?
Tämä kysymys avaa paljon asioita.
Jos en saa tähän oikeata vastausta, niin en katsele näitä palstoja.
En pysty lähestymään enenpää.Tarkoittaa ?. Täällä nyt on moniakin j:llä alkavia miehiä, jotka voisi vastata tuohon jotakin, silti yksi oikea vastaus jonka sinä tiedät. Jaksaisitko oikeasti lukea ne tuhannet poikkeavuudet ?. Mistä on yleensä kyse.
- perjantai-iltaa
Poikkeava... kirjoitti:
Tarkoittaa ?. Täällä nyt on moniakin j:llä alkavia miehiä, jotka voisi vastata tuohon jotakin, silti yksi oikea vastaus jonka sinä tiedät. Jaksaisitko oikeasti lukea ne tuhannet poikkeavuudet ?. Mistä on yleensä kyse.
et tapahtuiko jotakin erityistä , vaikka "häiriötä "siellä kotona...joka tuli kotiin ulkoapäin.Jos oikea J tämän lukee, niin hän sen varmasti tietää.
Olen ketjun aloittaja - Tuollasta ei
perjantai-iltaa kirjoitti:
et tapahtuiko jotakin erityistä , vaikka "häiriötä "siellä kotona...joka tuli kotiin ulkoapäin.Jos oikea J tämän lukee, niin hän sen varmasti tietää.
Olen ketjun aloittajaTapahtunut, en tosin ollut kotona perjantain iltapäivän jälkeen-> Sunnuntaina vasta palailin. Mikä mahtaa olla tuo häiriö, en osaa sanoa. Tarkoitatko jotakin postia tai sen tapaista?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1982747Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64941
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246860Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a21853Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies93820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka290811Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93719