Vanha näytönohjain

Koneen emolevyllä on AGP-portissa MATROX Millennium G450 näytönohjain, jossa ei ole dvi-liitäntää. Jos ostan uuden 24" näytön 1920 x 1200 resolla, niin tukeeko Matroxini sitä?
1165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vastaan itselleni: suurin mahdollinen resoluutio on juuri tuo vaadittu 1920 x 1200.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uuteen näyttöön kirjoitti:

Koneen emolevyllä on AGP-portissa MATROX Millennium G450 näytönohjain, jossa ei ole dvi-liitäntää. Jos ostan uuden 24" näytön 1920 x 1200 resolla, niin tukeeko Matroxini sitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu