Miljoonan euron sakkoja

vaatii kohublondi Tukiainen Hymyltä, mikäli tämä julkaisee tekstarit.
On ämmällä otsaa; ensin vie tekstarit lehdelle ja myöhemmin vaatii miljoonan euron sakkoja, jos tämä julkaisee ne.
1124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Varmaan tämä "kuuluisa ja menestyvä" tanssija on vuosikaudet yrittänyt tulla koko kansan tietoisuuteen. Nyt on siinä onnistunut. Mutta suhteellisuudentaju on pettänyt heti alkumetreillä. Varmaan monikaan ei nti Tukiaisesta ole aiemmin tiennyt.
Eikös se itkenyt HBL:lle, että on joutunut lähtemään kodistaan ja suhde ohi? Sitten pääsi "oikomaan", että ei näin ole ollutkaan. Taas yksi tyrkky, joka varmasti joutuu vielä katumaan Master Planiaan. Ei, kun eihän tämäntason tyrkyt edes tajua sitä. Mitäs uskovaiset vanhemmat nyt sanoo?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ziribim kirjoitti:

vaatii kohublondi Tukiainen Hymyltä, mikäli tämä julkaisee tekstarit.
On ämmällä otsaa; ensin vie tekstarit lehdelle ja myöhemmin vaatii miljoonan euron sakkoja, jos tämä julkaisee ne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu