Rakastan sinua paljon, vaikka välillä on ollut suuriakin myrskyjä. Rakkauteni ei ole kadonnut, vaikka se välillä on ollut koetuksella. Kiitos että saan sinua edelleen rakastaa. Tiedän ettei tätä rakkauttamme voi mikään sammuttaa, sillä kestämme yhdessä kaikki vaikeudet. Rakastava miehesi.
Rakastan
6
706
Vastaukset
- ....
tuon vaimollesikin?
- kun täällä
joku joskus rakastaa omaakin vaimoaan, eikä aina tarvii lukea niitä vuodatuksia joissa varattu on rakastunut toiseen varattuun tai joku (hmm..minä) rakastaa yksipuolisesti.
Rakkauden täyteistä loppuelämää teille :).- Heille
Rakkautta elämään ja Jumalan siunausta teidän liitolle ja sen kestävyydelle.
- on kyllä
onnellinen! Kiva jos miehet ja miksei naisetkin muistais useemmin puolisoitaan:).. Kiva muistutus siitä. Mun mies ei kyllä ikinä tollasia mulle enää kirjottelis ja meillä on 2-vuotta yhteistä taivalta. Taitaa pitää mua kiusankappaleena ja kiinnostuksensa muualla. Me taidamme tipahtaa siihen tavan vuoksi yhdessä olemiseen ja toisiamme yhdentekevänä pitämiseen kuitenkin, vaikka niin vannoin minäkin, etten siihen mene ja hoidan tätä suhdetta. Nykyään kuitenkin olemme menneet ja mieheni kiinnostus tuntuu olevan kaikkeen muuhun, paitsi mun kanssa tehtyihin juttuihin! Jos kuulisin tälläiset sanat mieheltäni, kuin "voi että kun haluisin tehdä sun kanssa jotain ja ihanaa kaikista myrskyistä huolimatta, että olet mun nainen" Niin olisin uudelleen rakastunut:) No aina ei voi voittaa.. Mutta toisten puolesta voi silti iloita..
- se on..
ettei yksin jaksa rakastaa ja pitää suhdetta yllä. Kyllä siihen kaksi tarvitaan. Voimia sulle, yritä saada keskustelua aikaiseksi teidän välille. Jos tilanne pitkittyy, se myös luo uusia solmuja ja niin ne pettämiset tulee kuvioihin. Mennään siitä mistä aita on matalin, jotta saadaan hellyyttä ja huomiota.
- gunteri
rakastetaan sitä sun vaimoa....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 935984
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804772Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv963025Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p262810Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262085Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191496Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351057Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?851028Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚125960- 48764