Seksihullu Kanerva

Ex-eroottinen tanssija

Eikö se seksiaddikti Kanerva osaa jo lopettaa tekstailuvillitystään yhteiskunnan painostuksen edessä. Tuon ikäiset papat kuuluvat jo vanhainkotiin kiikkustuoliin pois häiritsemästä nuorempiaan. Jos mies ei itse osaa tehdä päätöksiä niin sitten pitää kokoomusväen auttaa. Luulisi että Kanerva edes vähän häpeäisi avopuolisonsa vuoksi mutta eipä näy katumuksen häivääkään kasvoilla.

7

489

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • on sellainen mies

      tai nainen, joka ajattelee, suunnittelee, kaavailee mitä hän tulee tekemään jonkun kanssa ja textailee seksiviestejä, muttei koskaan pääse tositoimiin asti.

    • =======

      Miksi parisuhteessa elävä tuntee tarvetta lähettää 200 seksiviestiä alan ammattilaiselle?
      Mitä se kertoo lähettäjän omasta seksielämästä?
      Ongelmia?
      Säälin Kanervan elämänkumppania. Samoin säälin hänen kaikkia omaisiaan. Kanerva nolaa itsensä lisäksi myös heidät, vaikka heillä ei ole osaa eikä arpaa "papan" seksifantasioihin.
      Väkisin herää kysymys sijaitsevatko miehen aivot navan alapuolella.
      Vaikka aivojen poikkeuksellinen sijainti ei välttämättä suoranaisesti estä virkatehtävän hoitamista, herättää se ajatuksen tuuliviiristä, joka ei pysty hillitsemään itseään. Onko sellainen hyvä poliitikko? Vastaus löytyy jokaisen sisältä.

    • harrastaa.

      näitä tekstiviestejä, mutta oikeaan toimintaan ei hänestä ole.

    • tai ei ymmärrä asemaansa?

      Hyväksikäytetty nainen. Säälittävä osapuoli.

    • Suopursu kukkii

      Eduskunnan olisi mitä pikemmin rahoitettava tutkimus: "Missä sijaitsevat miehen aivot?"
      Ovatko ne navan ylä- vai alapuolella? Toriparlamentin puheita kuunneltuani miehistä on n.98% sitä mieltä, että aivojen sijaintipaikka miehellä on navan alla. Myöntävät tämän ääneen. Se on oikein ja kohtuullista herrahenkilöiden mielestä. Naisista aivojen tulisi sijaita navan yläpuolelle, mutta he joutuvat tyytymään miesten ilmoitukseen kohteen sijaintipaikasta.
      Todellisuus on tarua ihmeellisempää.

      Estääkö aivojen poikkeuksellinen sijainti ammatin hoitamista?

      Onko tapaus Kanervan tekstiviestit yksityinen vai julkinen asia?
      Kirjesalaisuus meillä jo on, mutta se ei siis koske tekstiviestejä.
      Kärsiikö Kanervan uskottavuus?
      Oleellinen kysymys myös mielestäni on: Miksi?
      Miksi vakituisessa parisuhteessa elävä kokee tarvetta lähestyä erotiikka tanssijaa 200 viestin verran? Mitä Kanerva on vailla?

      • pakko päteä

        Se edellinen pieni mies ei uskonut edes Venäjän pakkasten voivan lannistaa häntä... ennen kuin koko armeija nääntyi.

        Suomen pieni mies ei voi tälle taudilleen mitään. Näytön paikka on 24/7 - eikä tilanne siitä muutu vaikka ukko käy seitsemättäkymmentä.

        Mutta me suomalaiset, joiden elämää ei hallitse pieni veitikka pöksyissä, voimme tehdä ainoan oikean teon: vaihdetaan ulkoministeri!


      • mieltä
        pakko päteä kirjoitti:

        Se edellinen pieni mies ei uskonut edes Venäjän pakkasten voivan lannistaa häntä... ennen kuin koko armeija nääntyi.

        Suomen pieni mies ei voi tälle taudilleen mitään. Näytön paikka on 24/7 - eikä tilanne siitä muutu vaikka ukko käy seitsemättäkymmentä.

        Mutta me suomalaiset, joiden elämää ei hallitse pieni veitikka pöksyissä, voimme tehdä ainoan oikean teon: vaihdetaan ulkoministeri!

        Mun mielestäni olisi kaikkien edun munkaista jos pistettäisiin ulkoministeri vaihtopenkille. IKellä ois rauhassa aikaa miettiä uuttaa tekstiviestipommittelun kohdetta ja ehkä tälläkertaa vois tärpätä ihan sinne toimintaan asti EIKÄ ketään enää kiinnostais. Suomi vois ehkä hivenen saada poliittista uskottavuuttaan takaisin ( jos sitä nyt koskaan on ollutkaan) ja Iksu vois hankkia viagraa ja alkaa mambota sydämensä kyllyydestä. Kaikki voittais!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      151
      11359
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      148
      5413
    3. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      42
      4296
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      132
      3622
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      37
      2701
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1916
    7. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      104
      1623
    8. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      360
      1586
    9. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      90
      1473
    10. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1406
    Aihe