Kimi Tallinnassa taas!

Lautalla meni Kimi kavereineen taas Tallinnaan, ei halunnut kommentoida Kanervan tekstiviestejä, sanoi vaan, että hyvä kun jotain viestii kun ei mitään.
3536
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Räikköselle kuuluu Kanervan tekstiviestit, Kimi on vapaalla kavereittensa kanssa kuten muutkin mitä kummaa siinä on.

Äänestä

Tallinnassa on halvempaa viinaa kuin Suomessa. Siksi kai se Räkä sinne meni eikä Suomeen.

Äänestä
  • ole samanlaisia rahahuolia kuin sinulla, joka ihmettelet miten sossusta saisi rahaa uuteen känniin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vip-cabiini kirjoitti:

Lautalla meni Kimi kavereineen taas Tallinnaan, ei halunnut kommentoida Kanervan tekstiviestejä, sanoi vaan, että hyvä kun jotain viestii kun ei mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu