War of the monsters koodei missää suomeks?

Joo eli onko kellää tietoo war of the monsters pelist et onko missää suomenkielisii koodei, oon ettiny melkei kaikkialt mut ei vaa.. Mut jos siel netis viel olis joku paikka mitä en oo nähny ni kertoisko joku? :D
1115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

..peliin ei ole koodeja. www.cheatcc.com sivulta löydät hyviä neuvoja, mutta et koodeja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PS2:kosen pelaaja kirjoitti:

Joo eli onko kellää tietoo war of the monsters pelist et onko missää suomenkielisii koodei, oon ettiny melkei kaikkialt mut ei vaa.. Mut jos siel netis viel olis joku paikka mitä en oo nähny ni kertoisko joku? :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu