Miksi rekkakuskit

tekevät niin pitkiä työpäiviä etteivät enään jaksa ajaa kotiinsa nukkumaan vaan jäävät rekan koppiin nukkumaan?
102943
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

ja vielä kerran tapu tapu

Äänestä

palkka, että on pakko painaa pitkää päivää.

Äänestä

esim. sinulle joka ei tiedä alasta höläsenpölähtämää.sanotaan vaik että ajan h:ki-kemi,no siinähän menee jo koko päivä,taukoineen hyvä kun riittää.katsos meillä on semmoinen työaikalaki.ja siihen on oikein valtio järjestänyt valvojat,jotka kyllä sanovat tarvittaessa,pannaas nyt pää tyynyyn ja antavat semmoisen lapun vielä jos olet ollu liian ahkera.ai nii ,mähän asun hesassa.pitais varmaan sun ajatuksenjuoksun mukaan lähtee vaik bussilla kotiin

Äänestä

Miksi rekkakuskit tappaa?
Miksi rekkakuskit käyttä puukenkiä?
Miksi rekkakuskit on niin lihavii?
Miksi rekkakuskit haisee hielle?
Miksi rekkakuskit on homoja?
Miksi rekkakuskit ajaa aina ylinopeutta?
Miksi rekkakuskit tukkii aina huoloasemien piha?
Miksi rekkakuskit ei osaa ajaa?
Miksi rekkakuskit...plaa plaa plaa...!!!!!

Jos jo aukaisi turpansa jossain yökuppilassa saisi kahleista turpaansa...

Äänestä
  • ei selvinny mihinkä oot kyrpiintynyt?

    Äänestä

  • älä mee kirjoitti:

    ei selvinny mihinkä oot kyrpiintynyt?

    sellanen, jolle on sellanen möykky kasvanu jalkoje välii, jol se ei osaa muuta tehä ku ihmetellä et mitä sil tehää, tai kuin sen sais nätisti siitä pois? ;)

    Äänestä

  • kunhan uhoatte! -teille nauraa hampaattomat mummotkin!!!!

    Äänestä

  • rekkapekkaplöts kirjoitti:

    kunhan uhoatte! -teille nauraa hampaattomat mummotkin!!!!

    Mene takaisin sinne käsityöläiset palstalle, täällä ei ole sulle mitään mummoankka.

    Äänestä

  • noniinnon kirjoitti:

    Mene takaisin sinne käsityöläiset palstalle, täällä ei ole sulle mitään mummoankka.

    JOKU EI OO VAAN SAANU E-KORTTIA TAI MUUTEN ON HALUNNU RAHTARIKS MUTTA ON OLLU NIIN KÄSI ETTI OO PÄÄSSY JA NYT VAAN PROVOILEE TÄÄLLÄ...NÄIN ON!

    Äänestä

  • VIPASE MANU MARKKA kirjoitti:

    JOKU EI OO VAAN SAANU E-KORTTIA TAI MUUTEN ON HALUNNU RAHTARIKS MUTTA ON OLLU NIIN KÄSI ETTI OO PÄÄSSY JA NYT VAAN PROVOILEE TÄÄLLÄ...NÄIN ON!

    Johan vitsin murjaisit, E-kortti on aina ollut ja on edelleen niin helppo suorittaa, ettei se nyt siitä voi kenenkään ajoura tyssätä. Niin kämmentä kuskia tuskin löytyy etteikö korttia saisi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


sitten kirjoitti:

tekevät niin pitkiä työpäiviä etteivät enään jaksa ajaa kotiinsa nukkumaan vaan jäävät rekan koppiin nukkumaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu