...ja enkä nyt tarkoita Naista tai Miestä=D
(tällä kertaa;)
Mikä SAA Sinut Syttymään!
33
1626
Vastaukset
- Mysteriet
Bensaa ja tulitikkujakaan... ;D
No SAA - ainakin kevätaurinko ja jos oikein hiiltyä pitää, niin uusavuttomuus!!!- syttymään -
ja sammuttelee sitt kans - nimittäin lieskat keskusteluketjuista.;D Luonnonmukaista valintaa?
Ainakin mysteristä kerrassaan.:) - namisuku
...heh, juuri noita meinasinkin, no ainakin tota ekaa,(Tietysti leikisti)
NO AURINKO!
Uusavuttomuus saa (puhumaan hiljaa ja rauhallisesti, kunes....räjähtää...no ei, huokaus, pitäähän Heitäkin auttaa=D
Terkkuja Vaan :NS - Mysteriet
syttymään - kirjoitti:
ja sammuttelee sitt kans - nimittäin lieskat keskusteluketjuista.;D Luonnonmukaista valintaa?
Ainakin mysteristä kerrassaan.:)Täältä löytynee tuttuja syttymispisteessä... =)
- Mysteriet
namisuku kirjoitti:
...heh, juuri noita meinasinkin, no ainakin tota ekaa,(Tietysti leikisti)
NO AURINKO!
Uusavuttomuus saa (puhumaan hiljaa ja rauhallisesti, kunes....räjähtää...no ei, huokaus, pitäähän Heitäkin auttaa=D
Terkkuja Vaan :NSMjaah... tällä hetkellä (kun tuo aurinko kerran tuossa nyt paistaa) sytyttäis yks ikkunanpesu *huokaa* - kukahan viittis ??
- Tekee mieleni
Mysteriet kirjoitti:
Täältä löytynee tuttuja syttymispisteessä... =)
laulaa: Käännän ympär maan ja taivaan, mutten löydä...Oi, Rakkain... =)?
- Mysteriet
Tekee mieleni kirjoitti:
laulaa: Käännän ympär maan ja taivaan, mutten löydä...Oi, Rakkain... =)?
Tähän dementiavaivaan ???
"Minä olen muistanut Sinut kipuna kiivaana..." ;D - namisuku
namisuku kirjoitti:
...heh, juuri noita meinasinkin, no ainakin tota ekaa,(Tietysti leikisti)
NO AURINKO!
Uusavuttomuus saa (puhumaan hiljaa ja rauhallisesti, kunes....räjähtää...no ei, huokaus, pitäähän Heitäkin auttaa=D
Terkkuja Vaan :NS...oviruudut....siinäpä sitä työSarkaa=()
- Mysteriet
namisuku kirjoitti:
...oviruudut....siinäpä sitä työSarkaa=()
Karsee määrä pölyä pyyhittävänä pitkin hyllyjä :[
Tää aihe todella sytyttää mut *nauraa* - namisuku
Mysteriet kirjoitti:
Karsee määrä pölyä pyyhittävänä pitkin hyllyjä :[
Tää aihe todella sytyttää mut *nauraa*...Tee Työtäs Laulaen, Niinhän ne pikkuriiviötkin totesivat aikanansa..heh...(meinasin Iloiten;)
Ku Funtsii, niin ovathan ne viime vuosien pölytkin (kadonneet)..Heh.. - joukolla
Mysteriet kirjoitti:
Tähän dementiavaivaan ???
"Minä olen muistanut Sinut kipuna kiivaana..." ;Dpäitä särkemään, päitä särkemään...?:)
- niinkin,että
joukolla kirjoitti:
päitä särkemään, päitä särkemään...?:)
Mua lemmitkö vielä vai joko kustaan?
- tunne,
niinkin,että kirjoitti:
Mua lemmitkö vielä vai joko kustaan?
mutta erään lempinimeltään Kustun tunsin.
Se oli koulukiusattu: " Ei se oo kustu, se on muuten vaan märkä!"
Yksi lemppareistani muuten on muistaakseni Ilkan lanseeraama laulu: Kun Suomi putos puusta, tai jotain... - tahattomaksi
tunne, kirjoitti:
mutta erään lempinimeltään Kustun tunsin.
Se oli koulukiusattu: " Ei se oo kustu, se on muuten vaan märkä!"
Yksi lemppareistani muuten on muistaakseni Ilkan lanseeraama laulu: Kun Suomi putos puusta, tai jotain...aprillipilaksi?
Ismohan se tietty oli - hyvä veli. - tuosta kertosäkeen
tahattomaksi kirjoitti:
aprillipilaksi?
Ismohan se tietty oli - hyvä veli.alkuosasta:
http://www.lyricsbox.com/ismo-alanko-lyrics-kun-suomi-putos-puusta-kqgpj3k.html - tuo koulukiusaaminen
tunne, kirjoitti:
mutta erään lempinimeltään Kustun tunsin.
Se oli koulukiusattu: " Ei se oo kustu, se on muuten vaan märkä!"
Yksi lemppareistani muuten on muistaakseni Ilkan lanseeraama laulu: Kun Suomi putos puusta, tai jotain...Puolustitko koskaan toveriasi vai seurasitko vain passiivisena sivusta?
- nyrkit verillä.
tuo koulukiusaaminen kirjoitti:
Puolustitko koskaan toveriasi vai seurasitko vain passiivisena sivusta?
Semmosta se oli siihen aikaan, isojen poikien keskinäiset välienselvittelyt.
Ei antanu isoveli pikkusiskon sotkeentua - mihinkään, eikä millään tavoin.:)
Mutta puolustus pitää silti.
- Lotossa olis
hyvä sytyke.Tällä hetkellä se on täällä n. 140 miljoonaa kruunua!
- namisuku
...takkaan, vai? ...heh
- Otto-Vaan
Ciliä.No ainakin tuntuu siltä että nyt on suu
syttynyt ja on ilmi liekeissä.:) - dilidalidullandillandullan
eikä kyseessä ole välttämättä aina seksi...
- sohtrop
nyt jotain heittäis, niin vaikka positiivisessa mielessä hyvätasoinen, tunteita nostattava JÄÄKIEKKOPELI, kotikatsomo ON tänään TAAS LIEKEISSÄ ;) S....nan PUUSILMÄ ;), EI OLLU KOUKKU, kele ;)))MAAAAAAAAAALLLIIIIIIIIIII!!!!!
negatiivisessa mielessä pyrokratia, tähän kysymykseen tarvitaan vastauslomakkeen A osan B liite ja valokuva, todistus, passi ja hammasharja, joka allekirjoitettuna tuotakoon kaikille nähtäväksi ja uudelleen täytettäväksi ;))
JOO KYLLÄHÄN SE NIIN ON, MUTTA KUN SE EI NYT VAAN KÄY, EIKÄ RIITÄ, EIKÄ OLE TOIVOTTAVAA, täyttäkää hakemus, ottakaa selvää ja luuleetteko te, että tämä on joku TEBOILI vai ;))
Riittikö perusteluix? - HTZA
vaatteet nuotiolla.
Eli kainokuituisen tuulipuvun alla pitää aina olla käsitelty Puuvilla-asu. Sen alle sitten voi laittaa taas keinokuituisen hiensiirto-alusasun.
Tuulipukuja saa aina mutta oman nahan kasvatus kestää tuhottoman kauan ja ottaa kipeetä. - huutomerkit
ainakin saa raivostumaan?
- ne on nuo
eroottiset elokuvat. (James Bond-elokuvat)
- Minea44
Lainatakseni galleria-sivun esittelyäni:
"Luonto ja kaikki sen ilmentymät (hiiret, muinaislöydöt, pyörremyrskyt, tulivuoren purkaukset, rusakot ja naapurit mainitakseni) herättävät minut. WoW!" - fe.fa
syttymään, mutta kipinöimään kylläkin saa minut jos joku alkaa häiriköimään tosi kriittisellä hetkellä juuri silloin, kun olen keskittynyt tekemään jotain tarkkuutta vaativaa työtä.
- Sinimarjanen
olla vaikka hyvä musiikki, miun maun mukkaan.:)
Kaunis sää ja tämä valoisuus, vastaavasti myös
kuutamoinen ilta. Heti tuli tietysti mieleeni
myös elokuun kuutamot ja iltanuotiolla istuminen,
unohtamatta nokipannukahvia. Tulihan tuossa jo aluksi...:) - Kaivanto
jonotuspuhelin. Ensin piiiitkän ajan jonotettuani pääsin esittämään asian, joka siirrettiin toiseen numeroon, johon odotin niiiiiiin piiiiiiiiitkän ajan, että aikakatkaisu hoiti homman. Eikä kukaan edes välillä puhunut "hetkinen vielä". Asia on siis edelleen hoitamatta. Voi nimittäin olla niin, että jos nyt heti kohta tänään yritän uudelleen, olen epäystävällinen asiakas. Enkä oikeasti ole sellainen. Hmh.
- liekin syttymään
vain pieni kipinä. Pian ympärillä sen voi kaikki lämmitellä.
- Yhteensulava
Naiset rakenteeltaan itselleen normaaliksi tulkitsevat, jotka käyttävät nahkavaatteita kun sää antaa mahdollisuuden. Juhla tilauksessa löytyykö (Nahka)vaatetusta niihin.
erjuva@luukku.com moottoripyörä :=)
ja tänäkesänä tulee kilometrejä :=)- stressaa
Olin paljon levollisempi ennen kännykän aikakautta. Mikä sen mukavampaa, jos akusta on virta loppu juuri, kun pitäisi soittaa tärkeä puhelu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin
Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.6507964Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun
Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä4662254Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi
Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl2322161- 1451725
Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!
Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi251237Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?
Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka511231Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta
Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule1021123Ootko onnellinen kun ei tarvitse
nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.65841Steppuli veressä
Seiskan lööpissä Steppulilla naama ja nyrkit veressä. Ei tainnut ihan kamojen pihalle paiskominen riittää. Onkohan pistänyt kämpän tuusannuuskaks.58776Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä
Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill7742