Ohi jäänyt asia..

eLI OHI JÄÄNYT ASIA.

Milloin tulee PvP?

ps. jos olisi edes vähäisen tietoa.

RuneScape R.I.P 1998-2007. ASDSA

Wildy is pr0 place, this place delete 2007. =(

*cry*
4414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

se pitäisi olla wildy was pro place and that place was deleted 2007.

Äänestä
  • En ole mikään Englannin-Sankari :/

    Äänestä

  • 0_Q_Str__Q_0 kirjoitti:

    En ole mikään Englannin-Sankari :/

    Lue State of play... Siin on paljo on prosentteja valmiina -.- Ja se on SAFE MINIGAME mut siin jotn hyvii settei palkintoina f2p ja p2p..

    Äänestä

  • Nussitaampas pilkkua

    Wildy was A pro place and has been deleted in 2007

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


0_Q_Str__Q_0 kirjoitti:

eLI OHI JÄÄNYT ASIA.

Milloin tulee PvP?

ps. jos olisi edes vähäisen tietoa.

RuneScape R.I.P 1998-2007. ASDSA

Wildy is pr0 place, this place delete 2007. =(

*cry*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu