AAPUVA!MITEN SAAN POISTETTUA kaiken mahdollisen nettiselaushistorian, avatut kuvat jne jne. Osaan toki työkalut-poista yksityisyystietoja kohdan.
Mut eikös kone tallentele jonnekin ihmekansioihin tietoj joita tuolta ei saa pois?
MITEN TYHJENNETÄÄN KAIKKI SELAUSTIEDOT
7
1632
Vastaukset
- sinä todellakin
että alamme kirjoittamaan kaikkien selainten, mitä ihmiset käyttävät, sekä kaikkien käyttöjärjestelmien siivousohjeet tänne?
Rivien välistä aavistan, että firefox on selaimesi.
"Osaan toki työkalut-poista yksityisyystietoja kohdan."
Ja ajappa esim ccleaner sen päälle, niin eiköhän ala pornosivuvierailut olemaan salassa, ettei kumppani, tai vanhemmat pääse näkemään, mitä törkyä katselet koneelta.- Yamahahahahaha
Ja CCleaneriin asetukseksi, että kirjoittaa miljoona kertaa päälle.
Mikäs se onkaan uusimman Eraser-ohjelman lataussivu?
- mörömörö
Jos sinulla on internet explorer 7 niin käynnistä-valikosta valitset internet explorer,klikkaat oikealla,valitset internet-ominaisuudet ja sieltä yleiset-kansiosta poistat selaushistorian,evästeet sun muut.
- jexpert
Kokeile,toimi kuten neuvoit,lataa/asenna ja käytä; http://www.download.com/WinSpy/3000-2092_4-10126099.html?tag=lst-1
Yllätyt...
- ne pornokuvat
yllättävän vaikee siivota, silloin kun vähiten sitä odotat saatta tussun kuva ponnahtaa esiin.. ja yleensä näin käy kun on tuttavia ja sukulaisia paikalla..
- s/pdif
(C:)
>Documents and Settings
>(käyttäjätilisi kansio)
> Local Settings
> Application Data
> Microsoft
> Media Player
> Kuvitusvälimuisti (piilotettu kansio)
> LocalMLS
... ja täältä löytyy JPEG-kuvia katsomistasi
videotiedostoista WMP:llä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse964754Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1133912Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2073800Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1012205Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575771964Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801336- 1321248
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1621226- 531095
En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???4771022