Ostin Venäjällä käydessäni paikallisen autolehden.Uusi 2105 viiden vuoden takuulla maksaa 3990 euroa!!! Miksi meillä ei näidä myydä? Varmasti kävisi kauppa näillä hinnoilla.
Ladan hinta
Venäjällä
4372
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kai se ei täytä nykyisiä vaatimuksia vähäpäästöisyydestä. Harmi, sillä kanttiladat olivat paljon tukevamman oloisia autoja kuin kalinat ja 110:t
Yli 40 vuotta vanhaa suunnittelua olevalla autolla saisi varmasti jo miinuspisteitä törmäystesteissä. Aivan tappovehkeitä kuten Kalinakin.
ja paskat, niistä päästoistä. kunhan auto on halpa jä hyvä,niinku lada on.
paljon mainostettu turvallisuus on suht turhaa ja suojelee matkustajia vain pienissä kolareissa ja jos pyyhkäisee rekan kanssa maantiellä on yks hailee minkälainen pirssi on alla ja totuuden nimissä jopa parempi, että lähtee henki välittömästi..