helsinkiin kyytiä?

eli kukaan menossa helsinkiin torstaina 3.4.2008? olisin kyytiä vailla. polttoaineista maksan osani. [email protected]
4362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

nimittäin mainualle asti pääsisi mun kyydissä.maksa vaan bensat niin pääset kyytiin.

Äänestä

tule vain la-asemalle aamupäivästä tai toinen vaihtoehto on ra-asema,sieltä se bentoliino lähtee

Äänestä
  • Mitä ovat la-asema ja ra-asema? Mistä lyhenteitä?

    Äänestä

  • la-asema ja ra-asema kirjoitti:

    Mitä ovat la-asema ja ra-asema? Mistä lyhenteitä?

    linja-auto asema la-asema ra-asema rautatieasema..

    mut kyytiä vielä kaipaan. jos muu ei auta ni hyppään yöllä bendoliinoon

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tarvitsen kirjoitti:

eli kukaan menossa helsinkiin torstaina 3.4.2008? olisin kyytiä vailla. polttoaineista maksan osani. [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu