Onko tyttöjen mielestä...

Onko tyttöjen mielestä kiihottavan näköstä kun pojalta tulee spermaa?
Onks moni nähny?
3966
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On ihan vitun sairaan näköstä! Oksettavaa. Ajatellakin. Hyi!!! Onkos itestäs?

Äänestä

...mutta osa naisista ainakin!

Itse kiihotun sperman näkemisestä ja "kokemisesta". Kiihottavaa on tuntea laukeava penis sykkimässä spermaa sisääni. Kiihottavaa on nähdä laukeaminen. Kiihottavaa on tuntea se suussaan.

Eli kaikkinensa pidän spermasta. Se ei ole niitä maailman parhaita makuja nieltynä, mutta eipä se niin kamalaakaan ole. Plussat voittavat miinukset! =)

Ja juu; monesti on nähty! =)

Äänestä

Joo, tottkai kaikki ovat innoissaan; "oi! se on kyllä nyt niin maskuliinen, ei varmasti ole homo! mä menen kertomaan heti muille tästä ihanasta kokemuksestani!"

Ymmärrän miespuolisia idiootteja suhteellisen hyvin, mutta sinun kysymyksesi on jo säälittävä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nikke kirjoitti:

Onko tyttöjen mielestä kiihottavan näköstä kun pojalta tulee spermaa?
Onks moni nähny?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu