Mielestäni Tukiaisen ei tarvitse syyttää itseään Kanervan töppäilyistä!
Onneksi Suomessa on esimerkillisiä poliitikkoja kuten Katainen ja Stubb!
Onneksi Suomessa on esimerkillisiä poliitikkoja kuten Katainen ja Stubb!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ei Tuppista ole miesten hommiin.
puåluehuaria ja huårien vitun ruinaajia.
raskaansarjan konkareita että seuraavissa vaaleissa näyttää närhinmunat olkaahan valmiina
hienoa, että Kataisella on munaa tehdä näin kova päätös kuin erottaa Ike! Katainen lisäsi kohussa arvostustaan ainakin minun silmissäni!
Jus oikein kanerva joutaa suolle. Jos on pervo niin on . Mutta olkoon kotonaan. Suomen kansa ei tarvii Kanervia. No jotkut akat ovat lääpällään kanervaan mutta ne ovatkin niitä jotka ajattelee omalla alapäällään.
Kanervalle ei kelvannut Nuori kaunis Jasmin Mäntylä.
Taisi olla Ilkka pelkkä runkkari joka nautti mällätä nokialaista
Kyllä Jasmin Mäntylä on upea nainen niiiiiin muotorikas että. Onneks kanerva pilluministeri ei ollut kiinnostunut Jassukasta.
Sanompahan vaan, että nuita tukiaisia on aivan liikaa jokapaikassa. Eikö Tukiainen voinut lopettaa itse viestittelyä selväsanaisesti. Ei kukaan ala vonkaamaan pitempään, jos ei saa vastakaikua toiselta. Haiskahtaa suoraan sanoen ajojahdilta koko tekstarikohu. Olisi vaan kiva nähdä myös Tukiaisen vastaus tekstarit tasapuolisuuden vuoksi.
No ee tietenkkää, Ike on tehnä ehotuksen, ja mittee se meelle kuulluu kenellekkää. Oha tuo Mattikkii käännä vieraessa Susanin kanssa, eekä mittään kohahuksia löötynnä. Nyt Ike käv ehottelemmaan, ja het naene kahto saaman lyyvvä rahoeks. Ee myö kepulaeset muaruatajat kehata lähttee tämmöössee ruljanssiin aenakkaan Matin ja Sirkka-Liissan tykö, meellä on ituluatikossa kanssakaverj, onkko teellä?
pottu itänä? Kukkahan se on pottukii, vaekka ee mikkää ruusu!