Niin pahalta kuin se sydämessä tuntuukin. Tiedät mistä minut tavoittaa, jos haluat vielä nähdä. Mutta tuskinpa sitä teet. Olet unohtanut minut jo aika päiviä sitten. Olen saanut sen käsityksen että sinulla on ollut toisia naisiakin ja taidat seurustella. Minä en enää kiusaa sydäntä täällä enkä missään muualla sinun takiasi. Olen tehnyt niin jo kauan. Olisin ollut ehkä yksi kaato monien joukossa sinulle. Onneksi mitään ei kerennyt tapahtua. Haluan sellaisen miehen jolle voin olla olkapäänä jota voin helliä ja rakastaa loputtomasti. En halua pelätä, että hän voisi satuttaa minua. Minä menen nyt.
Aika
sanoa hyvästit!
91116
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
ja paljon rakkautta elämääsi
Käsityksen. Huh kun pelottelet täällä näillä viesteillä. Enkä muuten seurustele, no me kyllä näemme vielä. Vai sanot hyvästi:(. Eipä se minusta ole kiinni ollut tähänkään asti, mutta minkäs teet :(
Ja minä olen odottanut sinua jo kauan. Miksi luulet että olisin vielä sinkku ?. Odotan sinun siirtoasi :.. Vai kaato muiden joukossa??. Kauan sinua etsin ja sinut löysin, mutta kaikki olikin vain turhaa. Minulle olsit se ainoa oikea, jota niin paljon rakastaisin ja hellisin kuin vain voisin. Muuten, en ole pettäjä! Kerrotko vielä kenelle viestisi osoitit.
sinulle, vaikka onkin hyvin pieni mahdollisuus että olisit Sinä. No minun mielestä se on ollut sinusta kiinni. Olen ymmärtänyt että et tule rakastamaan ketään niin kuin exääsi ja sen takia haluat pysyä ehkä sinkkuna :( Olen ajatellut, että en voi täyttää sitä tyhjyyttä, jonka se jätti sinuun koskaan. Olisin halunnut rakastaa ja olla se oikea, koska se tunne tuli suoraan sydämestä. En tiedä mitä merkitsen sinulle, et koskaan sitä kertonut. Minäkin olen odottanut sinua jo kauan ja sinun siirtoasi. Kiusaan vaan itseäni täällä, siksi en enää jaksa. Sitä oikeaa en halua enää ahdistella ja täällä todennäköisesti puhun aivan vieraiden kanssa. :(
->
= ::::(
????
kaato, jos ei mitään tapahtunut? Keilasitteko yhdessä?
tuolla olikin -isi-muoto mukana.
Alkuperäiselle sanoisin, että ehkä ei kannata päätellä jos ei tiedä varmaksi.
kannattais katsella muutakin, vaikka se turvallinen olkapää jostain?