Kyllä nyt rupes

Näin Liikasen Ekin tuolla Kälviän maatalousnäyttelyssä. Ja Eki sano heti, että Fedin pojat on tosi pahana.
En oo koskaan ennen nähny Ekiä noin totisena.

Kyllä nyt rupes pelottamaan.
1189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

talkoosaunassa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelottamaan! kirjoitti:

Näin Liikasen Ekin tuolla Kälviän maatalousnäyttelyssä. Ja Eki sano heti, että Fedin pojat on tosi pahana.
En oo koskaan ennen nähny Ekiä noin totisena.

Kyllä nyt rupes pelottamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu