Uusi vitonen!

Kyllä on hieno auto tuo uusi e60. Katsokaa vaikka http://www.kalach.easynet.be/e60.htm tai http://www.bmw.com
5857
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olen ihastunut uuteen 5-bemariin niin paljon että ajattelin tuoda sellaisen saksasta. Kun Suomessa kyseinen auto esitellään vasta syksyllä, niin saksassa (mobile.de) niitä on jo myynnissä oiva määrä.

Äänestä
  • ...saan auton kun tilasin ajoissa! Ei tarvi lähteä Saksasta hakemaan.

    Äänestä

Näyttää samanlaiselta kuin 7-sarjalainen eli mielestäni rumalta. Uuteen seiskaan on jo tulossa facelift, mikä on varmaan nopeimmin koskaan tehty muutos uuden mallin lanseeraamisen jälkeen; uusi malli ei miellyttänyt näöltään asiakkaita. Happamia sanoi kettu pihlajanmarjoista..... ;-)

Äänestä
  • Seiskan facelifti tulee ensi vuonna bemarin virallisen tiedotteen mukaan, eli samassa aikataulussa kuin edelliseenkin malliin. Ja itse en bemarin tilaisuudessa nähnyt oikein mitään samaa seiskan ja vitosen välillä, aivan eri näköisiä autoja, vitonen hieno, seiska kammo.

    Äänestä

  • Keke kirjoitti:

    Seiskan facelifti tulee ensi vuonna bemarin virallisen tiedotteen mukaan, eli samassa aikataulussa kuin edelliseenkin malliin. Ja itse en bemarin tilaisuudessa nähnyt oikein mitään samaa seiskan ja vitosen välillä, aivan eri näköisiä autoja, vitonen hieno, seiska kammo.

    minäkin. Ehkä aluksi oudoksuttaa uusi muotoilu mutta nyt kun kuvia näkyy jo aika paljon, auto alkaa näyttää tosi hienolta. Muistan kun nykyinen vitonen v.96 tuli markkinoille, se näytti surkealta kun oli tottunut e 34:een. Miltäs se nyt näyttää? Hyvältä mutta vähän vanhanaikaiselta varsinkin ilman korisarjoja ja madallusta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uuno kirjoitti:

Kyllä on hieno auto tuo uusi e60. Katsokaa vaikka http://www.kalach.easynet.be/e60.htm tai http://www.bmw.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu