Koskas siellä Chinacenterissä alkaa niitä aitokiinalaisia itsepuolustuskursseja?
Aitokiinalainen itsepuolustus
Itsepuolustaja
11457
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kotiin katettuna kera kynttilöiden. Ai, ai, kun aviomiehelle voisi tarjota pitkän työpäivän päätteeksi omassa kodissa kiinalaisten valmistamina ja tarjoilemina.
Uusi viinapanimo entisiin lypsylehmien eritteiden käsittelytiloihin. Ai, ai, kunnon kännit.
Koska järjestetään Kouvolassa ensimmäinen laatuaan, kiinalaisen musiikin konsertti? T. Oikeasti asiasta kiinnostunut
Ympäristöystävällistä matkailua junalla Suomesta Kiinaan idän pikajunalla. Ai, ai, Kiinanmuuri näkemättä.
Kiinalaisia qigong-harjoituksia Kouvolan työpaikoille, puistoihin kesäisin ja vanhainkoteihin.
Pelikeskus peleille: Go, Mahjong, Kiinanshakki...
Ai, ai, Kouvolan keskustaan puistoalueelle.
valmistava yritys Kouvolaan.
Tehdään suomalaisista kerralla itsepuolustuskykyistä kansaa ja tuodaan Suomen markkinoille elektroninen tupakka. Siitä saa kuulemma riittävän määrän nikotiinia, mutta säästää keuhkot haitalliselta tervalta ym. myrkyiltä. Se savuaakin kuin oikea tupakka. Nyt pannaan oikein koko Kouvolan voimin tupakkatehtaat ahtaalle!
http://www.tekniikkatalous.fi/ict/article27532.ece
(Seuraavaksi kehitetään yhteistyössä kiinalaisten kanssa elektroninen alkoholijuoma.)
Joku täälä palstalla veti jo meloonit nenäänsä näistä minun markkinointiehdotuksistaani. Haluan lohduttaa sinuaa sillä, että Inteerneetissä kaikki ovat kaikkien käytettävisä, joten toveri ole hvuva ja plagioi itsellesi mieleiset.
RATAPIHALLE TÖIHIN!!!