Upea Tukholman keikka!

jälleen kerran!!

Kiitos Jari aivan upeasta Tukholman keikasta! (oli tänään 4/4-08 kl 19)
Aina yhtä upea show. sopivasti molempia kieliä sekoitettuna, paljon huumoria.

Ja täysi kymppi siitä lopussa olleesta "toivekonsertti" osiosta! Osaat todella ottaa yleisön haltuusi.

Pian uudestaan tänne

3

663

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rakkautta rinnassa

      kun on rakkautta rinnassa,niin se näkyy kaikessa ja ennenkaikkea esiintymisessä (:

      • sitä....

        olen todellinen ihailija, mutta valehtelisin, jollei minua oksettaisi homon kevättä rinnassa jutut. Ok asian tietää kaikki, mutta tarvitseeko sitä jankuttaa. Valtaväestö hyväksymme asian, mutta kyllä minun pahaa tekee ajattelmassa Jaria peppuun panemassa.


      • ?????
        sitä.... kirjoitti:

        olen todellinen ihailija, mutta valehtelisin, jollei minua oksettaisi homon kevättä rinnassa jutut. Ok asian tietää kaikki, mutta tarvitseeko sitä jankuttaa. Valtaväestö hyväksymme asian, mutta kyllä minun pahaa tekee ajattelmassa Jaria peppuun panemassa.

        en tajunnut ajatella sitä niin,vaan yleisesti ottaen rakkaus tekee ihmeitä...meissä kaikissa.Kuin myös ko. artsitin esiintymisestä ja lauluista pitävä!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      52
      2127
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      2042
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      13
      1561
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      62
      1372
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      50
      1339
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      855
    7. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      90
      727
    8. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      717
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      33
      688
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      40
      653
    Aihe