Kumpaa sukupuolta hän voisi olla? Sivuprofiilikuva alapäästä, leikkasin kuvan pieneksi ja merkkasin alueen, jotta ymmärrätte mitä katsoa :)
http://www.aijaa.com/v.php?i=1871200.jpg
http://www.aijaa.com/v.php?i=1871200.jpg
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Millä viikolla kuva on otettu? Kovin on kuitenkin epäselvä, mutta pojaksi en ainakaan heti veikkaisi.
En tiedä, mutta veikkaisin tyttöä. Tyttö tuli ensiksi mieleen.
selvää,kumpi vaan! Jos veikaa tyttö tai poika, 50% mahdollisuus mennä oikein tai väärin :))
Tietyssä kehitysvaiheessa tyttösikiön klitoris on suurempi kuin poikasikiön penis. Tuosta on siis mahdotonta sanoa, voi olla kumpi vain.
Ovat täydet 21.
niin paljon kuin 21 ja rapiat tuossa ultrassa.
saman näköinen kohta ultra kuvassa joka otettiin jo rv12..hassua ettei eroa paljon..meillä oli kyllä tosi tarkka ultra kuva muutenkin:) olisiskohan tyttö!! eikös häpyhuulet mieleen tule..
Kuva on epäselvä ja pojat näyttää vielä esim.12 viikolla samoilta kuin tytöt, koska kivekset eivät ole laskeutuneet.