pillereiden jälkeen

lopetin pillerit noin pari viikkoa sitten kuukautiset alkoivat pari päivää sitten söin pillereitä noin puoli vuotta! alkaako kuukautiset näin pian lopetuksen jälkeen? ovat runsaat ja alavatsa kipuilee! edelliset pilleri menkat olivat vain vähän aikaa sitten ja nyt jo uudet!
1136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siinä voi mennä pitkiäkin aikoja, kun kehon oma hormonitoiminta taas asettuu johonkin järkeviin mittoihin ja vuodot tulevat n. kuukauden välein. Toisilla vuodot tulevat miten sattuu pillereiden jälkeen, toisilla vuotoja ei tule ollenkaan. Ei auta kuin odotella ja katsella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


;;; kirjoitti:

lopetin pillerit noin pari viikkoa sitten kuukautiset alkoivat pari päivää sitten söin pillereitä noin puoli vuotta! alkaako kuukautiset näin pian lopetuksen jälkeen? ovat runsaat ja alavatsa kipuilee! edelliset pilleri menkat olivat vain vähän aikaa sitten ja nyt jo uudet!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu