Kielimatkoista kiinnostuneille !!

helsga

1

769

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yli nelikymppinen naisope

      Hei!

      Olisin kiinnostunut lähtemään Maltalle kielikurssille kesäkuun 8. päivä. Hispanian kautta kurssi olisi edullinen 799€/ 2 viikkoa, mutta jos joutuu ottamaan yhden hengen huoneen hintaa tulee todella paljon lisää. Löytyykö tältä palstalta ketään naispuolista, joka olisi kiinnostunut lomailemaan (edullisempi vaihtoehto) tai jopa osallistumaan kielikurssiin aamupäivisin ja lomailemaan iltapäivisin Maltalla 8.-22.6.ja jakamaan huoneen kanssani. Asun Hesan seudulla.

      Mikäli tämä haku ei tuota tulosta olen kiinnostunut myös lepolomasta Azoreilla kesäkuun alussa viikon-kaksi ja asiallinen matkaseura olisi tervetullutta siinäkin tapauksessa. Kyseeseen tulevat vain heterot ja ei-bilehileet. Jos synkkaa, voi liikkua välillä yhdessäkin, jos ei voimme vain jakaa huoneen ja kustannukset. Kaikki käy.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      179
      1702
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      109
      903
    3. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      745
    4. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      97
      666
    5. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      207
      644
    6. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      133
      618
    7. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      48
      566
    8. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      50
      548
    9. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      37
      546
    10. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      16
      522
    Aihe