onko teidän firmassa

sellaisia piirivartijoita jos heille ilmoittaa esimerkiksi palohälytyksen niin vartija ilmoittaa en mä nyt viitsi sinne mennä eihän tämä asia niin tärkeä ole
71039
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei ole. Onko sinulla ystäviä jotka tunkevat appelsiineja perseeseensä?

Äänestä
  • Banaaneja tunkee. Ja rasvaa myös persettään.

    Äänestä

  • mitä muuten Turkuun kuuluu ? kirjoitti:

    Banaaneja tunkee. Ja rasvaa myös persettään.

    Juan Pablo

    Äänestä

Tuommoinen piirivartija. Ajaa keskustassa.

Äänestä

voi ? palokunta hoitaa ne asiat

Äänestä

Vartija kun ei saa ajaa ylinopeutta, niin palokunta on jo murtautumassa ovesta, kun vartija vasta käynnistää moppoo.

Äänestä

koskaan hyvää. Olisi se hyvä pikkuhiljaa jo asiakkaankin tajuta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Asiakas.. kirjoitti:

sellaisia piirivartijoita jos heille ilmoittaa esimerkiksi palohälytyksen niin vartija ilmoittaa en mä nyt viitsi sinne mennä eihän tämä asia niin tärkeä ole

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu