Roskaupseeri

Porissa on roskaupseeri, joka on pahoinpidellyt vaimojaan. Hyi helvetti!
Kaikki sitä kehtaavat julkisuudessa esiintyäkin!
4494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

"upseereita" ihan tavallisista tallaajistakin, kumoon vaan kaikki. Tapelkoon toistensa kanssa, jos uskaltavat ottaa miehestä mittaa naisten hakkamisen jälkeen. Kyllä niitä Naisten hakkajia on lähemmissä piireissä kun uskottekaan. Yleensä vieläpä ne kaveripiirin kookkaat ja hyvät jätkät on niitä pahimpia.

Äänestä

Nyt en ymmärrä..Montako vaimoa tuolla miekkosella on,jos on pahoinpidellyt vaimojaan, vai tarkoititko vaimoaan?

Äänestä
  • että nykystä ja entistä ja sitä edeltävää xD

    Äänestä

  • mjk kirjoitti:

    että nykystä ja entistä ja sitä edeltävää xD

    Miksi joku menisi sellaisen hullun kanssa naimisiin.Jos on vielä julkkismies niin eikö huhu ole kaikunut nuorikon korviin että voi tulla turpaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


helvetillinen häpeä kirjoitti:

Porissa on roskaupseeri, joka on pahoinpidellyt vaimojaan. Hyi helvetti!
Kaikki sitä kehtaavat julkisuudessa esiintyäkin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu