Moro merimiehet!
Mistä saan moottoriveneeseeni metallikaiteet? Netistä löytyy tosi heikosti :-(
Jotain tuon tyyppisiä ajattelin. Ei tarvi olla noinkaan hienot:
http://images.google.fi/imgres?imgurl=http://www.kaisla-veneet.com/fin/Kuvat/510r.jpg&imgrefurl=http://www.kaisla-veneet.com/fin/510R.html&h=365&w=540&sz=36&hl=fi&start=30&um=1&tbnid=5tew9ZVkKErqDM:&tbnh=89&tbnw=132&prev=/images?q=moottorivene&start=18&ndsp=18&um=1&hl=fi&sa=N
Kiitos vinkistä! ;-)
Kaiteet veneeseen
11
5543
Vastaukset
- .. kysäistä..
..tuolta, vetouistelu.com - veneet ja välineet (kaiderojektia polsteeki)
- ...)...
Itse tehtiin siten, että putkiliikkeestä ostettiin rst-putkea ja Maritimista pidikkeet. Ei jäänyt paljon maksamaan ja paikallaan ovat pysyneet toistakymmentä vuotta. Vapatelineet & fenderit kiinnittyvät hyvin
- ne myy
toi kaislavene myy pelkkiä kaiteitakin ( ne on lisävaruste)
ostin sieltä itselleni, vaikka ei ollut kaisla vene. Asensin ne vanhaan lasikuituveneeseeni, ja hyvin pelaa... - Meettu :-)
Kiitos kaikille ystävällisistä ja asiallisista vastauksista!
Meettu meri-girl :-D - V1ll5
Meettu :-) kirjoitti:
Kiitos kaikille ystävällisistä ja asiallisista vastauksista!
Meettu meri-girl :-DKannattaa kysyä Länsiväylän Metallista. Tekevät hyvää jälkeä, kokemusta on.
www.lansivaylanmetalli.com - mää niiiku toi joree
V1ll5 kirjoitti:
Kannattaa kysyä Länsiväylän Metallista. Tekevät hyvää jälkeä, kokemusta on.
www.lansivaylanmetalli.comJoo... mää oon niiku... niiku ... niiku se oikee Joreeekuuusss. Mä oon siis varatuomariii, mettänhoitajaaaa ja kartanoherrraaaa ja sillee Börren kaveriii. Mä tiedään niiku niiku kaiken moottoreist, koneist, laiiteist, laista ja merenkulust pöljät! Mull on turha vaarienja vanhusten pälist mitäää,ku ne ei tiedämitään!
- Törkyturpa elää
mää niiiku toi joree kirjoitti:
Joo... mää oon niiku... niiku ... niiku se oikee Joreeekuuusss. Mä oon siis varatuomariii, mettänhoitajaaaa ja kartanoherrraaaa ja sillee Börren kaveriii. Mä tiedään niiku niiku kaiken moottoreist, koneist, laiiteist, laista ja merenkulust pöljät! Mull on turha vaarienja vanhusten pälist mitäää,ku ne ei tiedämitään!
Katoi törkytyrpa :D
- Rosteri Design Oy
www.rosteridesign.fi
- 13+17
Tuollakin osataan tehdä. http://www.metallikiillotusvesavirta.fi/
Tosimies kuitenkin tekee itse.
Putkiliikkeestä R 1" happoputkeä, jotkä vääntää polvea vasten.. - :))))))))))))))
Ai- Sä veneiletkin.:))))))))))))))))))))
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2004363
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!422006- 611667
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331353Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581337Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93959SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä26913Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10889Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170818Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186696