...ottaa kiinni ja rutistaa sua :)
Joskus jos vielä on mahdollisuus siihen, teen sen.
Mitäs sanot?
n-->m
Joskus jos vielä on mahdollisuus siihen, teen sen.
Mitäs sanot?
n-->m
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
väkivaltaviihdettä?
piestä sua aikonut...
...miettii...Hmm...No, riippuu siitäkin, MISTÄ aiot ottaa kiinni...;) Niiin ja MISTÄ aiot rutistaa...Tuskin sua kuitenkaan pois työntäisin...:) Voisin jopa kopata sut syliini ja halata kiihkeästi...;)
...sehän riippuu pitkälti siitä MISSÄ me ollaan...
...ja en mä kovaa... ;)
...suunnnitella...mis me ollaan...:) Paras olis olla KAHDEN kesken jossakin...Rauhassa...keskittyä VAIN toisiimme...;)
aivan ihanaa jos koppaisit mut syliisi ja halaisit.. saisinko suudelmankin? ;)
jos olisin sylissäsi niin siitä pois en pyristelisi ja tuolloin ei kiireestä olisi tietoakaan.. =D
kiiiihkeän suudelman, jonka tunnelataus räjäyttäisi meidät yhdessä rakkauden kiertoradalle, näkisimme silmissämme maailmankaikkeuden tähtisadetta ja koko universumin kauneuden...
kanssa astialle (paikka yms), niin katotaan semtex-suutelot ym. sitten. Olen kiltti mies, yleensä, mutta huumorintajusta vaan sen verran, että nauran leffassa eri aikaan kuin muut.
täh, minkä faktojen kanssa mun pitää palata astialle? en nyt tajua.. *käy hitaalla* valaiseppas nyt hieman paremmin...
niin siis mikäli paikka olisi sopiva ja olisimme rauhaisassa paikassa niin miellläni olisin sylissäsi suuteloimassa.. =) en nyt tarkoittanut, että keskellä kaupunkia olisin tunkemassa kieltä herran korvaan;)
"eläviin kuviin" voisi mennä eikä haittaisi vaikka nauraisit eri aikaan kuin muut, sivuseikkoja tuollaiset asiat=)
siis täh, minkä faktojen kanssa mun pitää palata astialle? valaseppas nyt vähän paremmin, kun minä en nyt hiffaa=/ *aivot käy hitaalla tänäpänä*
"eläviin kuviin" voisi mennä, ja ei haittaisi yhtään vaikka nauraisit eri aikaan, kun muut, sivuseikkoja tuollaiset asiat.. =)
kone takkuilee ja suomi 24 hidastelee.. ja hätäpäinen kun oon niin näköjään tuli tuplaten tuo viesti sitten tänne.. =D noh, viesti tulee ainakin perille, hih... *blondi*
yhden viestin väliin, eikä selitellyt sitä, vaikka pyysitkin tarkennuksia...
Minä taas, kanssasi rakkauden kiertoradalla, toisiimme kietoutuneina...tällä linnunradalla...
Keskinäinen vetovoimamme saisi aika isonkin planeetan pois radaltaan...avaruudessa. Meitä se vetää vastustamattomasti yhteen...:)
se vetovoima vetää sen verran vastustamattomasti yhteen, että jämähdettäis pitemmäks aikaa samalle kiertoradalle kulkemaan?;)
minkäslainen se henkilö on, joka sua vetää puoleensa?;)
*hali*
Joo se olis mukavaa, todellakin...
sitten näin... :)
saat luvan,odotan.
olet? Pientä vihjettä? *sivusta*
että meiltä päin olen.Entäs Sinä ?
Sanotaan nyt vaikka näin: olen kova kyselemään vaikeita :o)