BattleField 2 ongelma

Kun saatte rank upin ja aukee se weapon unlock lista josta niitä aseita voi unlockata, niin monta asetta te voitte yhen rank upin jälkeen unlockata, mä voin yhen mut mun kaveri voi kaks?!? mitä vittua mikä siinä on ongelma auttakaa plz!
4435
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos on pelannut SF-lisäosaa, saa 2 unlockia. Mene kaverisi koneelle, loggaa oma accountisi peliin ja pelaa hetki jotain ranked SF-kenttää ja saat sen jälkeen aina 2 asetta.

Äänestä
  • Kiitti vitusti, rupes vähän käymään hermoille ku kaveri on kehittyny saman verran mutta jätkällä puolet enemmän aseita :D, mut kiitti paljon :)

    Äänestä

miten saa lukossa olevat aseet käyttöön?

Äänestä
  • Pelaa,pelaa,pelaa...

    Kun saat pisteitä, nousee arvo
    Kun saat uuden arvo, voit avata aseen (SF-lisäosalla kaksi asetta)

    =)))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua auttakaa kirjoitti:

Kun saatte rank upin ja aukee se weapon unlock lista josta niitä aseita voi unlockata, niin monta asetta te voitte yhen rank upin jälkeen unlockata, mä voin yhen mut mun kaveri voi kaks?!? mitä vittua mikä siinä on ongelma auttakaa plz!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu