Kuplat puhkeamassa

http://www.kauppalehti.fi/5/i/talous/uutiset/etusivu/uutinen.jsp?oid=11150&sort=false

Asunnoissa on sama tapahtumassa, nyt odotellaan kumpi kerkeää ensiksi!
2204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kun nykyisillä raaka-aineiden hinnoilla on asunnonhintoihin saatu kevyesti 40 % ilmaa, on hinnoissa entistä enemmän laskunvaraa kun raaka-aineet halpenee. Hyvä hyvä.

Äänestä

varmaan tippuu bensan hinta alle egeen...ja sit sä heräsit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jep, jep kirjoitti:

http://www.kauppalehti.fi/5/i/talous/uutiset/etusivu/uutinen.jsp?oid=11150&sort=false

Asunnoissa on sama tapahtumassa, nyt odotellaan kumpi kerkeää ensiksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu