peugeot kuskin mukaan

Ei olla noin tylyjä ave ceasarille. Sillähän voi olla isojakin ongelmia. Tällä henkilöllä ei näytä olevan asiaa muualle kuin pösö palstalle niin veikkaan että äiti on lähtenyt jonkun pösö kuskin mukaan. Tyttökaveria sillä tuskin on vielä ollut.
1379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Toiminut. Kaikki roska on poistettu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


............ kirjoitti:

Ei olla noin tylyjä ave ceasarille. Sillähän voi olla isojakin ongelmia. Tällä henkilöllä ei näytä olevan asiaa muualle kuin pösö palstalle niin veikkaan että äiti on lähtenyt jonkun pösö kuskin mukaan. Tyttökaveria sillä tuskin on vielä ollut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu