Heips!
Olisiko kellään kokemusta stylisti koulutuksesta? Olisi kiva lukea kokemuksia ja tietää työllistymisestä lisää.. Itse olisin ehkä elokuussa menossa Marianne Palosen kuukauden stylisti koulutukseen Helsinkiin elokuussa..
Stylisti koulutus
krista1984
3
4949
Vastaukset 3
- amatöör
Opiskele mieluummin jotain hyödyllistä.
- stylisti101
Aika lyhyt tuo koulutus on.. En usko että siinä ajassa kerkeää sisäistämään kaiken sen laajan tiedon, jota stylistin täytyy tietää.
Kannattaa katsella muitakin paikkoja.
Stylistin työmahdollisuudet ovat pitkälti sidoksissa suhteisiin ja kontakteihin. Työkkärin sivuilta ei varmasti töitä löydy!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.3941066Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3281060- 102905
- 82807
- 78772
- 82736
- 37666
- 50665
- 45661
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui39660