Koiran omistajalle

2189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

selväksi, että sivu on koirasivu. Tulija katsoo yläpalkkia, jossa on kaikkea muuta. Jos se on pakollista, niin sitten laitatte sanomanne joka on nyt sivun oikeassa ylälaidassa VASEMMALLE mistä länsimainen ihminen lukemisensa aloittaa. JA tummentakaa sanoma.

Äänestä
  • Sivu on hyvä, turhat rutinat pois!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvä sivu! kirjoitti:

http://www.harvestservice.com/koirapalsta.html

Tosi kiva sivu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu