Mä tiiän yhen jätkän. Sillä on auto. Se ajelee sillä autolla tuolla keskustassa. Se kyytsää kavereitaan. Mutta ei luultavasti muita(pikku-likkoja). Se on mua muutaman vuoden vanhempi. Oon nähny sen myös kävelevän(!). Se on kävelly mua monta kertaa vastaan. Se on kattonu mua ihanasti silmiin. Mä oon myös nähny sen seisoskelevan kavereiden kanssa. Ja se on etäältä katellu mua. Mä oon katellu takasin. Se kääntää nopeesti katseensa pois. Meidän välillä on siis ollu "silmäpeliä". Mä oon ihastunnu vähäsen siihen jätkään. Mä en kuitenkaan tajua sitä jätkää. Välillä tulee sellanen tunne että se tekis sen kattelun ym. ihan tahallaan. Ihanku se haluais "kiusata" mua. Mä en oikeen tiedä mitä se haluaa musta. Koska se on osottanu selviä kiinnostuksen merkkejä. Mutta kuitenki se on niin "juro". Vähän outoo. En tajuu. Mä en haluu että se leikkii mun kanssa. Mä haluun olla sen kanssa tai sitten unohtaa kokonaan, mutta en pelleillä. Mitä mä teen? En voi kysyä suoraan. En todellakaan. Se jätkä on kyllä aika ujon näkönen. Joten en usko että se tulee mulle puhumaan. Mä oon ihan umpikujassa. En pääse pois. Autathan?
Älä tee tätä mulle!
Yksin
2
382
Vastaukset
- "kiusaaja"
Missä tämä "kiusaaminen" tapahtui(u)? Mut niinhän se taitaa olla että niitä, joista välitetään, "kiusataan"...Tietty vaan mun mielipide:) Mene juttelemaan niin sittenpähän ainakin tiedät. Tuskin se sua syö ellet ole sitten niin namu...;)
- poo
Kun Hän kävelee seuraavan kerran vastaan, pujota joku tavara sen eteen "vahingossa". se nostaa sen maasta, sitten voit sanoa kiitos ja hymyillä flirttailevasti ja alkaa jutteleen. sitten joke, compliment, flirt...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16912833
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1545458Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454780Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493689Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392788Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1201955Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1111706Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3661638Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1081538Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361471