Eihän sille voi mitään ettei siellä koskaan tule olemaan jääkiekkojoukkuetta, vain SaPKo..siis tosi onneton ringette team. Fanien keulakuvana SavoRULES jota hävetään jo koko pohjolassa. Onneksi SaPKo tippuu ensi kauden jälkeen suomisarjaan. Tosin osanottoni joo heille, että joutuvat kestämään neitikiekkoilijoita ja transurullea.
Savonlinnalaiset ovat säälittävää
väkeä..
4
407
Vastaukset
Kyllä tuntuu vaasalaishomoa vituttavan.
- Pieleen menee hah!
Kyllä sun vitutus tässä valtakunnassa on ihan omaa tasoa. Kysytään vaikka äidiltäs, etkö sä ny eukkoa saa? Miksi? Mikä sussa on vikana??
Pieleen menee hah! kirjoitti:
Kyllä sun vitutus tässä valtakunnassa on ihan omaa tasoa. Kysytään vaikka äidiltäs, etkö sä ny eukkoa saa? Miksi? Mikä sussa on vikana??
Sinä se jaksat, äidin pikku talttahammas.
- Hah hah hah...
SavoRULES kirjoitti:
Sinä se jaksat, äidin pikku talttahammas.
Pelle!...onhan sussa jotain vialla kun ei eukkoa löydy. Tyhmäkö? Ihan taatusti...hoh hoh hoh luuseri!
Että naurattaa koko jätkä...ihan pelle!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1251278
- 95932
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89924Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25877Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat293770- 95748
- 34648
- 109646
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.50581Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet131568