Ni et mite pääsette kotiin juomareissun jälkee ilma et vanhemmat epäilee mitää? Kaua pitää oottaa et kaljan haju häviää?
vanhempien epäilyt?
sdasdasd
111489
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Silloin tultiin kotiin ja sillä sipuli, tosin kun olin 18. Viinalle haisin varmasti mutta mielestäni porukat ymmärisivät tilanteen kun pääsin eräästä skitsomuijasta eroon niin piti vähän nollata.
mikset voi vaan sanoa et oot ollu ryyppäämässä???
oon alaikäne
oon alaikäne :I
Oon alaikäne :I
ei vit tää suomi24 bugaa, nyt tuli triplapostaukset
sano vaa suoraa vanhemmilles ko kyl ne sen selville saa =D. kaikki muutki juo ! mut jos nyt haluut kaljjan hajuu peittää nii kaikki nää suun raikastuspastillit yms iha toimivii.
Pitää juoda vaan jaffaa ja odottaa että tulet täysi-ikäiseks! Siten sun ei tarvi salata mitään.
onko varhainen alkoholisoituminen mielestäsi hyvä asia?
Itse ainakin tulen sisään ihna normaalisti ja koitan käyttäytyä kun olisin selväpäinen.. Sitten vain ilmoitan että menen nukkumaan. Eipä ne koskaan mitään ole epäilly :D
no silleen että ei mee sinne himaa yöksi :D sillo ei huomaa mtn..ellei mee sit huonos hapes himaa yrjöö