EIPÄ oo ikävä...!

..ttu, teitä ei ole kyllä YHTÄÄN IKÄVÄ!!!

Kouvolassa:

- katkeria ihmisiä

- kateellisia ihmisiä

- akkamaisia kundeja

- homoja läjäpäin (oon nyt kuitenkin HETEROnainen)
9726
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

kuvailitko nyt siis omat tuntemukset... :D
olet katkera,kateellinen,oikea akkojen akka ja heterokin ! :D kukaan ei myöskään varmaan sinua ikävöi. sitten olet lapsellinenkin tuon kaiken lisäksi. :D
aamulla pikaisesti yhteyttä kaupunkisi lähimpään sairaalaan tai mielenterveystoimistoon.
kyllä ne asiasi järjestyvät varmasti sitten,otat lääkkeesi tai saat lääkkeet.
tsemppiä oikeasti. :)

Äänestä
  • lääke auttaa! Ota sinäkin reseptisi mukaan.

    Äänestä

  • otettu kirjoitti:

    lääke auttaa! Ota sinäkin reseptisi mukaan.

    tässä voisi taas käyttää sanontoa,että se koira älähtää johon kalikka kolahtaa.. tarkoittaen että joku veti herneen joka reikään kun hänen viestiään kommentoitiin negatiiviseen sävyyn.. :D :D

    Äänestä

  • ........... kirjoitti:

    tässä voisi taas käyttää sanontoa,että se koira älähtää johon kalikka kolahtaa.. tarkoittaen että joku veti herneen joka reikään kun hänen viestiään kommentoitiin negatiiviseen sävyyn.. :D :D

    edellistä viestiä, paitsi sinä?!

    Äänestä

räpätätiä, tulevaa noita-akkaa, joka luulee olevansa täydellinen, ja siten räksyttää yli 30 000 ihmiselle.

Äänestä

Naisen nimi ja piste perässä. Kukahan mahtaa olla kyseessä? Hyviä arvauksia kenelläkään?

Äänestä
  • se testasi teidän älykkyyttänne laittamalla provoa. Ei presidenttiainesta teissä.

    Äänestä

  • Clinton kirjoitti:

    se testasi teidän älykkyyttänne laittamalla provoa. Ei presidenttiainesta teissä.

    Hehee...LOL!

    Äänestä

toi on kyllä ihan totta vaikka ite täällä asunkin, onhan tämä kuitenkin yksi suomen paskimmista kaupungeista ja tuskin ihan ilman mitään syytä :) !!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


josefina. kirjoitti:

..ttu, teitä ei ole kyllä YHTÄÄN IKÄVÄ!!!

Kouvolassa:

- katkeria ihmisiä

- kateellisia ihmisiä

- akkamaisia kundeja

- homoja läjäpäin (oon nyt kuitenkin HETEROnainen)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu