ABC UKOT

Että jos sattuis saamaan joltain matkalaiselta...Ovat niin puutteessa elävän näköisiä raukat !
7668
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

naismatkailijoilta saanut.

Äänestä
  • saanut kaikilta naisilta.

    Äänestä

  • Viimekin juhannuksena kuulemma sait lähdöt kyläpaikasta. Eli rukkaset päin näköä. Eli tuplasaanti :D

    Äänestä

  • Viime juhannuksena sait lipakkaat lähöt kyläpaikasta ja naiselta rukkaset. Sehän tekee tuplasaannin :D

    Äänestä

  • niin olet kirjoitti:

    Viime juhannuksena sait lipakkaat lähöt kyläpaikasta ja naiselta rukkaset. Sehän tekee tuplasaannin :D

    oikein oli kun puhuvat että olisit saanut oikein kunnon lähöt juhannuskyläpaikasta kun eivät olleet sun touhujas oikein ymmärtäneet .. juoksun kanssa pyörän selekään ja kiireesti kohti hietamäkiä jos ei kauemmaski pakopirtille. Annappa nyt oikein poliittinen vastaus ennen kuin jatketaan sinun ehokkuuttas tässä keskustassa.. Ei taia ollakkaan selevää ollenkaan kun äänimäärät ovat olleet varsin niukat (1-3 ääntä)

    Äänestä

eikä ne mittää vanhasia tai kanervia oo .
Omassa naisessaan pysyvät lujasti.

Äänestä

Kukapa viriili nuorimies ei kyttäisi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KYTTÄÄ NAISIA ! kirjoitti:

Että jos sattuis saamaan joltain matkalaiselta...Ovat niin puutteessa elävän näköisiä raukat !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu