O: Akvaario

Ostetaan akvaario 100-150L. Mielellään lampulla mutta muita tarvikkeita ei tarvita. Tarjoa myös pikkuvikaisia esim. pieni vuoto.

[email protected]
1114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mulla olis kultaraaminen n. 100l akvaario. Käytössä se on ollu viimeks n. 6v sitte. Se voi vuotaa mutta lasit ja raamit on ehjät, eli silikonilla selviää. 70€ jos saan niin tyytyväinen oon. Akvaario on Vaasassa. Lamppu on mukana samoin hiekkaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


deegu kirjoitti:

Ostetaan akvaario 100-150L. Mielellään lampulla mutta muita tarvikkeita ei tarvita. Tarjoa myös pikkuvikaisia esim. pieni vuoto.

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu