hauskaa laihdutusta

Itse olen laihtunut kk:n aikana useita kiloja hauskalla liikuntamuodolla: lempimusaa stereoihin soimaan ja eikun tanssimaan! :) 45min joka päivä, todella hauskaa ja tehokasta! Hiki tulee ja lihaksissa tuntuu!
3614
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tanssi tekee ihmisen olemuksen "sulavaksi", tanssiva henkilö liikkuu keveästi.

Äänestä

hei toi on tosi hyvä homma.. taidanpa tehdä samoin kunhan varpaani on terve se murtui enkä voi liikkua kunnolla

Äänestä
  • Moi! Mä oon kans harrastanut samaa jo muutaman vuoden, eilen viimeksi meni ihan heittämällä puolitoista tuntia :) Kun on hyvää musaa niin aika menee siivillä. Väliin voi punnertaa, vetää leukoja, tehdä kyykkyjä tms jos vaan huvittaa!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


gorgossa kirjoitti:

Itse olen laihtunut kk:n aikana useita kiloja hauskalla liikuntamuodolla: lempimusaa stereoihin soimaan ja eikun tanssimaan! :) 45min joka päivä, todella hauskaa ja tehokasta! Hiki tulee ja lihaksissa tuntuu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu