jos lähestyisin sua jotenkin?
Toivon, ettet niin teksisi.. sillä mä haluaisin pitää susta. Itseasiassa mä haluaisin tuntea sut, oot mun mielestä ihana tapaus ja oon taas miettinyt sua :)
Voitaisko edes olla kavereita?
Toivon, ettet niin teksisi.. sillä mä haluaisin pitää susta. Itseasiassa mä haluaisin tuntea sut, oot mun mielestä ihana tapaus ja oon taas miettinyt sua :)
Voitaisko edes olla kavereita?
Vastaukset 13
Vanhimmat
ollut musta kiinni tuo kaveruus?
tehnyt sen eteen mitään :(
? :|
torjuisi, eihän kaveria jätetä.
Ja ajattelen susta aina pelkkää hyvää, joten siinä mielessä olet kaveri jo nyt, vaikka emme tekemisis juuri olekkaan.
kaverit on aunuksesta.
Et saa vastausta täältä.
Kysy alkaako ystäväksi henkilökohtaisesti. Tekstarilla, jos et puhumalla uskalla. Numeron saat enirosta tai vastaavasta palvelusta.
tehdä jos haluaa täyden varmuuden asiaan. Kerran se kirpasee. (Minä paraskin puhuja...)
torjuisi sua. Ystävyyteni saat, saat mitä haluat.
kunpa tää viesti vaan olis siltä oikealta henkilöltä..
vastata samoin kuin mä, tai jos olisinkin tuo henkilö. Ehkä uskallat joskus ottaa torjutuksi tulemisen riskin, ei siihen kuole. Mutta itse en torjuisi ikänä
toivoisin niin kovasti että lähestyisitkin. Mäkin tahtoisin tuntea sut. Mutta tässäkin on nyt niin monta päivää ennen kuin varmasti tapaamme, melkein viikko. Ja muut tapaamiset ovat niin vajaavaisia.
tai soita! Vastaan mihin vuorokauden aikaan tahansa!!
Nyt menen omaan sänkyyn kellimään peiton alle ja toivon, että soitat. Soitathan?!?!?