Aikaisemmin oli keskustelua kuinka päälle pari kymppiset kundit diggaa 16-18v tytöistä. Mut entäpä toistapäin? Mä oon 24v hyvin säilynyt, kaunis,n.parikymppisen näköinen ja huomaan kiinnittäväni huomiota baareissa juuri 18-19 vuotiaisiin poitsuihin. Ne vasta söpöjä ja viattomia on! Ja usein niin ihanan kokemattomia..Sänkyyn oon päätynyt muutamien kanssa ja en kyllä kadu! Pidän kyllä aina huolen että ne on täysi-ikäisiä..heh:) Varsinkin stadis näitä trendikkäitä sairaan söpöjä poitsuja on paljon.....Onx tää normaalia? Mitään vakavaa en näistä pojista ajattele ja seurustelukumppaniksi haluaisin tietysti oman ikäisen tai vanhemman kypsän miehen.
18v poitsut
Crazy about them
61646
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
... joku teinipoika leikkii tyttöä! Kukaan 24-vuotias tyttö ei kutsu itseään "hyvin säilyneeksi" - ei ainakaan muualla kuin finniteinipoikien nettikeskusteluissa.
Ja eihän - ainakaan toivottavasti - kukaan täysissä sielunvoimissaan oleva yli kaksikymppinen käytä X-kieltä?
Jos oikeasti olet naispuolinen ja vielä 24, voi "vanhemman kypsän miehen" hankkiminen osoittautua aika haastavaksi... :)
Kaikki mitä aikuiset tekee keskenään vapaaehtoiseti ei kuulu kellekkään miten ja kenen kanssa nussii ,en minäkään sekaannu alle 16vuotiaisiin missään nimessä sitäpaitsi realiteetti on se että mies on aktiivisimmallaan seksissä 20-25vuotiaana nainen 30-40v!!!! ja voin vakuuttaa kaikille alle 18v pikkupillun vonkaajille että koikeilkaapa 30-40 naista joka on todellakin oppinut kaiken ja osaa nauttia häpeilemättä seksistä....eipä ole muutaman tuollaisten jälkeen edes tehnyt mieli alle 18v "pikkupilluja"
HAluutko mut, onks kuvaa?:)
Joo haluun, millainen oot? Kuvakin löytyy tarvittaessa...
oon kyl kokematon, mut jos kiinnostaa edes jutella niin mailaa: [email protected]
Mailaa mulle jos haluat kokeilla mainitsemasi ikäluokan poikaa!