Paljon isompi kuin Masalla. Tsiigatkaa vaikka ite!
http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Vanhasen viestit Ruususelle aiotaan julkaista Ruotsissa/1135235517532
http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Vanhasen viestit Ruususelle aiotaan julkaista Ruotsissa/1135235517532
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kokemusperäisesti voisin todeta että jos naisella on suuri nenä fyysisesti niin naisella johdannaisesti vaginan koko on todella väljä ja ei tuota miehelle tyydytystä.
-Ovatko pääministerimurheet tuosta johtuvia?
-Suoritan myös pienennysleikkauksia esim synnytyksen jälkeen lähetteellä.
T:Keskussairaalan lääkäri.
Kettu ruusunmarjoista. Vähänkö eukko on katkera! Ja iltalehdessä se turska oli jo - minun sulhaseni- koska ne meni kihloihin? Vastahan se oli Masan morsian.
Kyllä on tuolla *bimbo*-rukalla vaikeaa. Matti taitaa olla hänelle, kuin oka lihassa. Naisella itsella kun ei juurikaan ole mitään media-arvoa. Siksi kait se tuossa Matissa roikkuu kiini, kuin iilimato.
Kuvakulmasta johtuen näyttää Ruususen nenu suuremmalta kuin onkaan. Oikeestihan se on ihan sievä nainen. Antakaa jo sen ihmisen olla onnellinen ja lopettakaa kateellinen kalkatuksenne! Tuskin hän kaipaa tönkköä pääministeriä enää, ihme että koskaan haksahti moiseen kuivakkaan narisijaan. Onnea vaan Ruususelle ja uudelle sulhaselle.
jättäis jo tuosta Vanhasesta haaveilemisen. Muuten on Vanhasella todella upea, fiksu, hienostunut naisystävä! Komea pari, sopii hyvin myös tulevaksi presidentin rouvaksi!
roikkuu, mutta julkisuudessa kylläkin. Taisi käyttää Mattia vain hyväkseen, että pääsi julkisuuteen ja siksihän Matti hänet heivasikin, kun ei Susan malttanut olla mainostamatta suhdettaan lehdissä. Ensin halusi myönteistä julkisuutta, sitten julkisuutta keinoja kaihtamatta. Säälittävä tapaus tuo Susan.
samalle sivulle kuin Matti kailottamaan. Ja jo siinä kerrottiin sulhaset, Matin valehtelut ja pitopalvelu menee hyvin. Loppukaneetti oli mahtava: "Monet ihmettelevät, kuinka kiva ja välitön ihminen olen." Kukas kissan hännän.. Kyllä siitä katkeruus läpi paistaa.