Ruususella on iso klyyvari

Paljon isompi kuin Masalla. Tsiigatkaa vaikka ite!

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Vanhasen viestit Ruususelle aiotaan julkaista Ruotsissa/1135235517532
7522
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kokemusperäisesti voisin todeta että jos naisella on suuri nenä fyysisesti niin naisella johdannaisesti vaginan koko on todella väljä ja ei tuota miehelle tyydytystä.
-Ovatko pääministerimurheet tuosta johtuvia?
-Suoritan myös pienennysleikkauksia esim synnytyksen jälkeen lähetteellä.
T:Keskussairaalan lääkäri.

Äänestä

Kettu ruusunmarjoista. Vähänkö eukko on katkera! Ja iltalehdessä se turska oli jo - minun sulhaseni- koska ne meni kihloihin? Vastahan se oli Masan morsian.

Äänestä
  • Kyllä on tuolla *bimbo*-rukalla vaikeaa. Matti taitaa olla hänelle, kuin oka lihassa. Naisella itsella kun ei juurikaan ole mitään media-arvoa. Siksi kait se tuossa Matissa roikkuu kiini, kuin iilimato.

    Äänestä

Kuvakulmasta johtuen näyttää Ruususen nenu suuremmalta kuin onkaan. Oikeestihan se on ihan sievä nainen. Antakaa jo sen ihmisen olla onnellinen ja lopettakaa kateellinen kalkatuksenne! Tuskin hän kaipaa tönkköä pääministeriä enää, ihme että koskaan haksahti moiseen kuivakkaan narisijaan. Onnea vaan Ruususelle ja uudelle sulhaselle.

Äänestä
  • jättäis jo tuosta Vanhasesta haaveilemisen. Muuten on Vanhasella todella upea, fiksu, hienostunut naisystävä! Komea pari, sopii hyvin myös tulevaksi presidentin rouvaksi!

    Äänestä

  • olen että kirjoitti:

    jättäis jo tuosta Vanhasesta haaveilemisen. Muuten on Vanhasella todella upea, fiksu, hienostunut naisystävä! Komea pari, sopii hyvin myös tulevaksi presidentin rouvaksi!

    roikkuu, mutta julkisuudessa kylläkin. Taisi käyttää Mattia vain hyväkseen, että pääsi julkisuuteen ja siksihän Matti hänet heivasikin, kun ei Susan malttanut olla mainostamatta suhdettaan lehdissä. Ensin halusi myönteistä julkisuutta, sitten julkisuutta keinoja kaihtamatta. Säälittävä tapaus tuo Susan.

    Äänestä

  • Vanhasessa kirjoitti:

    roikkuu, mutta julkisuudessa kylläkin. Taisi käyttää Mattia vain hyväkseen, että pääsi julkisuuteen ja siksihän Matti hänet heivasikin, kun ei Susan malttanut olla mainostamatta suhdettaan lehdissä. Ensin halusi myönteistä julkisuutta, sitten julkisuutta keinoja kaihtamatta. Säälittävä tapaus tuo Susan.

    samalle sivulle kuin Matti kailottamaan. Ja jo siinä kerrottiin sulhaset, Matin valehtelut ja pitopalvelu menee hyvin. Loppukaneetti oli mahtava: "Monet ihmettelevät, kuinka kiva ja välitön ihminen olen." Kukas kissan hännän.. Kyllä siitä katkeruus läpi paistaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


On se kirjoitti:

Paljon isompi kuin Masalla. Tsiigatkaa vaikka ite!

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Vanhasen viestit Ruususelle aiotaan julkaista Ruotsissa/1135235517532

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu