Ravintolapäällikkö yökerhossa

Kertokaas kokemuksia, te ravintolapäälliköt, jotka olette töissä puhtaasti baarissa.
11112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niin asiakkaat huomioitava enemmän yksilöinä ja toki enemmän aikaa asiakkaille,mutta myös siinäkin haittansa..sanotaan että kanta-asiakkaat ovat hyvä tulonlähde mutta on se niinkin että niistä on haittaakin,kun luulevat olevansa parempia kun uudet asiakkaat!!!Vaan uudet asiakkaat tuo uusia asiakkaita!!ja ne ns..kanttikset saattavat toiminnallaan ajaa ne uudetkin pois....ja tämä on vain minun mielipide!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaas kirjoitti:

Kertokaas kokemuksia, te ravintolapäälliköt, jotka olette töissä puhtaasti baarissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu