Kuka perustaa Suomeen sivuston?

nimeltä www.asuntokupla.com tms...

Itseltä ei löydy riittäviä taitoja sivun tekemiseen. Tilausta on todella paljon ja sivusta voisi tulla HUIPPUSUOSITTU!
2256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikös tämä huuhaa-palsta sinulle riitä? Vai haluaisitko vielä toisen palstan, jossa nämä samat "asiantuntijat" ja paskanjauhajat voisivat mellastaa?

Äänestä
  • Suomeenkin tarvitaan sivusto jossa on todellista ja puolueetonta dataa asuntokaupan liikkeistä. Näin on jo tehty mm. USA:ssa, UK:ssa, Ruotsissa, Virossa, Espanjassa, Tanskassa, Irlannissa, Saksassa, Ranskassa jne. Kansa vain kyllästyi valheelliseen tiedonlevitykseen joka perustui "sisäpiirin" vedätyksee.

    Tällä hetkellä kaikki asuntojen hintoihin liittyvä metriikka ja tilastot on Suomessa sisäpiirin käsissä (välittäjät, rakennuttajat, pankkiirit, mainostajien jne).

    Nyt on todellakin aika tehdä jotain! asuntokuplasta tulee todella paljon suurempi puhallus kun Winclubista!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


löytyykö ammattilaista? kirjoitti:

nimeltä www.asuntokupla.com tms...

Itseltä ei löydy riittäviä taitoja sivun tekemiseen. Tilausta on todella paljon ja sivusta voisi tulla HUIPPUSUOSITTU!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu