Järki taitaa jäädä taka-alalle päivä päivältä ja hetki hetkeltä. Olen aina ollut sitä mieltä, että hiljaa hyvä tulee, mutta nyt olisin valmis pidentämään hieman askelia.. :) Onhan tässä jo jahkailtu ihan riittävästi..
Olen vieläkin vähän epävarma sinusta. Olen varmaan vielä siinäkin vaiheessa, vaikka tunnustaisit tunteesi minulle.. sellaisenaan, kuin toivon niiden olevan.. ;)
Näkyillään...!
Olen vieläkin vähän epävarma sinusta. Olen varmaan vielä siinäkin vaiheessa, vaikka tunnustaisit tunteesi minulle.. sellaisenaan, kuin toivon niiden olevan.. ;)
Näkyillään...!
Vastaukset 13
Vanhimmat
mahdat olla? Jotain vinkkiä? Kaipailen minäkin yhtä tummahiuksista miestä kovastikin. Ei vaan olla törmätty missään viime aikoina.. Mut jos olet hän niin näkyilemisiin! :)
kun luin aamulla uudelleen tuon kirjoituksen ja nyt koko viestiketjun, huomasin ettet ole oikea henkilö. Joten ei näkyillä ainakaan sinun kanssa aloittaja.
asian kanssa?
pitkään. Tää on ollu aika hidas prosessi. :) Mulla kai raksuttaa hitaasti. Ei tässä kuitenkaan useista vuosista puhuta, mutta ei sen enempää siitä..
Mitään en tunnusta!! ;)
Pidä tuo asenne! :D Olet tainnut jo tunnustaa.. Et ehkä sanallisesti, mutta jollain tavalla uskottavasti. Kuitenkin niin epävirallisessa muodossa, että sua vastaan ei oo mitään todisteita. Ei edes mustaa valkosella.. :)
Noh, minä epäröin varmaan siihen asti, kunnes saan mustaa valkoisella allekirjoituksen ja tarvittavien leimojen kera.. :)
Niitä odotellessa... ;)
No, ootko itse tunnustanut mitään hänelle?
vaan :)
Mutta missäspäin pitäis näkyillä?
Samaa mieltä että hiljaa hyvää tulee,mutta alkais jo tosiaan olla aika harpata eteenpäin ;)
soittele
ollut sitten minä
sano mummo lumessa :)
voi kun nähtäiski joskus
selvätikin Tiian väkertämä.
täällä sit vaimot tekee tekstejä tekeytyen miehiksi testaten mitä tapahtuu?
on kyl käyny mielessä tuoki vaihtoehto