uutisoi iltalehti. Mistähän nämä viestit löytää?
Tietääkö joku kertoa... Kiitoksia!
Tietääkö joku kertoa... Kiitoksia!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Haluan ehdottomasti saada tietää Vanhasen seksiviestien sisällön!
Kertokaa ystävät ihmeessä mistä ne voi lukea? tai julkaiskaa täällä, pliis!
Kansalla on oikeus tietää!
sun tai sulle tarkoitetut intiimit viestit. Jos sellaisia olisi. Hanki elämä.
Todella törkeetä julkaista viestejä jotka ihminen on seurusteluaikana lähettänyt rakkaalleen.Mielestäni Kanervan ja Vanhasen tilanteet olleet aivan erilaiset kun he ovat viestejä lähetelleet.Tää on jo medialta täysin ala-arvoista ja turhaa touhua,sympatiani ovat 100%:sti Vanhasen puolella.
ovat täysin erilaisia.
Todella ala-arvosta julkaista näitä viestejä. Ja lukija alittaa ihmisen mitan. Häpeä!, jos luet nuo viestit. Kai sitä ihminen saa seurustelukumppanilleen lähettää sellaiset viestit
kun haluaa. Kirjesalaisuutta on rikottu!!
Laitonta! Moraalitonta.
En ole keskustalainen enkä muuten Vanhasen kannattaja, mutta väärin on aina väärin.
kun lueskelin niitä viestejä. Ei minua se seksipuoli niissä kiinnosta, tavanomaista höpsötystä kahden ihmisen kesken, mutta useammassa viestissä annettiib ymmärtää, että ero on tulossa. Vastaanottaja ei sitten kai ymmärtänyt vihjauksia. Kaikilla asioilla on kaksi puolta.
sait viestit luettavaksesi!;-)
koska linkki oli jo kerran täällä, ja se on poistettu.
vaan...
sivuilla??? ;)
Ihan hauskaa, että ovat netissä!
http://idanblogi.com/
Katsokaa millainen pääministeri meillä onkaan voi, voi millaisia typeriä viestejä ja naisten päälle tuommoinen sikailija ei ymmärrä yhtään mitään saati terveestä seksistä.
Tuskin pystyy enään jatkamaan tehtävässään. On siinä KEPUllakin soppa selvitettävän. Uusi ja terveempi puheenjohtaja myös puolueelle jotta uskottavuus edes jotenkin enään säilyy.
viesteissä ei todellakaan ole mitään ihmeellistä,aivan normaalia seurustelevien ihmisten välillä tuollainen.kai noita nyt on jokainen saanut tai/ja kirjoitellut.ei se ihmisen kykyyn hoitaa työnsä vaikuta mitenkään. eikä niiden edes olisi pitänyt tulla sivullisten luettaviksi milloinkaan.ainoa moka pääministeriltä että rakastui väärään naiseen joka sitten päätti korjata taloudellista tilannettaan näin säälittävällä tavalla.
normaaleja seurusteluviestejä. Porukka taisi pettyä siitä, ettei mitään todella irstasta ollut. Tai ettei Matti olekaan yksityiselämässään niin tylsä kuin päällepäin saattaisi vaikuttaa. Onneksi noin ihana mies löysi lopulta luotettavan Sirkan itselleen.
mies tuollainen joka noiden viestien takana on, jos niiden saaja olisi osannut miestä arvostaa,kukaan ei nyt niitä viestejä tekopyhyydessään ruotisi